• $ 5,8358
  • € 6,5076
  • 275.387
  • 110574
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Paralelin tetikçisi Nazlı Ilıcak‘tan skandal yazı

Kurdukları komplolar ve yaptıkları uydurma haberlerle hayatlar karartan paralel yapının tetikçileri ve Doğan medyasının, kendi karanlık ve komplocu zihin dünyalarında Murat Sancak'a yönelik suikast girişimini de 'Eğer gerçekse...' diyerek rezerv koyması pes dedirtti ve kafalarının nasıl çalıştığını da ortaya koydu.

STAR Medya Grubu Başkanı Murat Sancak'a yönelik hain suikast girişimine pek çok kesimden tepki yağarken Paralel Yapı'nın tetikçileri ve paralel yapının güdümündeki Doğan medyasının yazarlarından 'pes dedirten' yorumlar gelmeye devam ediyor.

Paralel Yapı'nın gazetesi Bugün'ün kalemşorlarından Nazlı Ilıcak, bugünkü "Murat Sancak'a suikast ve Star" başlıklı yazısında skandal ifadeler kullandı. Ilıcak, daha önce Hürriyet yazarları Ahmet Hakan ve Ertuğrul Özkök'ün  öldürme amaçlı suikast girişimine dair komplolarını bir adım daha ileri götürüp, Türk basının en seviyesiz yazılarından birine imza attı.
 
Paralel Yapı, STAR Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'a öldürme kastıyla profesyonelce düzenlenmiş ve hedefe vardığında patlayan mermilerin kullanıldığı suikast girişimine ilişkin kirli yüzünü bir kez gösterdi. Bu kez sahneye çıkan isim Paralel Yapı'nın kalemşoru Nazlı Ilıcak, öldürme amaçlı suikasta ilişkin komplo teroisiyle pes dedirtti. Görüntüleriyle belgeli suikast için "Eğer gerçekse" diye ifade kullanan Ilıcak'ın, STAR'ın Paralel Yapı'nın ipliğini pazara çıkaran haberlerinden duyduğu rahatsızlığı, suikasta bağlaması kafalarının nasıl çalıştığını da ortaya koydu. Ilıcak, ülkedeki tüm kilit isimleri şantaj için dinleyen Paralel Yapı'nın ipliğinin pazara çıkarılmasıyla suikast arasında kurduğu bağı 'PES DEDİRTEN' yazısında şöyle savundu:
 
"Eğer bu, bir tertip değil de gerçekten arkasında bir terör örgütünün bulunduğu şiddet olayıysa, vahim bir durum söz konusu. Niçin böyle bir rezerv koyuyorum? Zira daha önce AK Parti iktidarının kendisini mağdur gösterme çabalarına şahit olduk. Bunun en çarpıcı örneği, Sümeyye Erdoğan’a yönelik suikast iddialarıydı. Bu iddiaları havuz medyasının nasıl manşete taşıdığını da gördük. Oysa delil diye sunulan belgeler, buram buram sahtecilik kokuyordu. Gezi olayları doruk noktaya ulaştığında, Kabataş yalanıyla da bir mağduriyet yaratmak istemişlerdi. Örnekleri çoğaltmak kolay. Meselâ 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarını darbe teşebbüsü diye yutturdular. MİT TIR’larında silah taşındı; bunu ortaya çıkaran savcılar casus ilân edildi. “Mağdur!” olan hep AK Parti hükümetiydi. Şimdi anladınız mı Murat Sancak’ı hedef alan suikast neden gazetelerde yeterince yer bulmuyor? Niçin gerektiği kadar telin edilmiyor? Çünkü herkes, AK Parti iktidarının seçim öncesinde bir mağduriyet iklimi yaratmak istediğinin farkında. Ne zaman başına bir sıkıntı gelse, hep suçu başkasına atmış. Tereyağından kıl çeker gibi kendisini olayların içinden sıyırmış. Herkesin aklında bir şüphe: “Acaba gerçekten Murat Sancak bir saldırıya muhatap oldu mu?” Öyleyse çok vahim bir durum. Hepimiz bu alçak eylemi birlikte telin etmeliyiz. “Yoksa Sümeyye suikastı gibi bir tertiple mi karşı karşıyayız? '
 
HÜRRİYET'TEN ÇİFTE KOMPLO
 
Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, önceki günkü yazısında STAR Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'a ilişkin suikast girişimini komplo diye nitelendirerek, "Star Gazetesi'nin bahçesine bomba bırakılmasının üzerinden bir ay geçti. Kimdir bombayı bırakan melun yada melunlar. Güpegündüz  bombayı bırakıp, elini kolunu sallayarak gidenler. Evinin kapısında insana mermi yağdıranlar" diye yazdı.
 
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da komplo teorisi yazarak, "Star gazetesine bomba koyan alçakları neden bulamıyorsunuz. Güvenlik kamerasında çekilmiş görüntüleri var. Star yöneticisine (Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak) saldırı yapanları yakalayacak mısınız, yakalamayacak  mısınız? Amaçları falan belirlenecek mi? Olay karanlıkta mı kalacak?" diye yazdı.

Kaynak: Star


<p>Alınan bilgiye göre, Kılıçarslan Mahallesi´ndeki bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çal

Nefessiz Kalan Köpeği Kalp Masajıyla Hayata Döndürdü

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!