• $ 5,9523
  • € 6,6384
  • 244.424
  • 94.498
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Eski Kırkpınar Ağası Adem Tüysüz toprağa verildi!

Eski 'Kırkpınar Ağası' işadamı 60 yaşındaki Adem Tüysüz'ün cenazesi bugün İzmit'te toprağa verildi.

x

Kocaeli'de yayın yapan Kocaeli TV'nin yanı sıra Tüysüzler Kuyumculuk ve Döviz'in de sahibi ola, renkli kişiliği ile de tanınan evli ve 3 çocuk babası Adem Tüysüz, dün Topçular Mahallesi'ndeki evinin bodrum katında kendisini iple asarak yaşamına son verdi. İntihar nedeni henüz bilinmeyen Adem Tüysüz'ün, ailesinden özür dileyen ve onları çok sevdiğini belirttiği bir not bıraktığı belirtildi.

Ölümü büyük üzüntü yaratan Adem Tüysüz için öğleyin İzmit kent merkezindeki Fevziye Camii'nde tören düzenlendi. Cenazeye, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ak Parti milletvekilleri Zeyi Aygün ve Mehmet Ali Okur, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, aile fertleri, sevenleri ve vatandaşlar katıldı. Aslen Kelkitli olan işadamı Adem Tüysüz'ün cenaze törenine Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ile çok sayıda işadamı ve belediye başkanı da çelenk gönderdi.

Cami avlusunda taziyeleri Adem Tüysüz'ün oğulları Turgay ve Cengiz Tüysüz,  kardeşleri Cemalettin ve Yüksel Tüysüz ile diğer yakınları kabul etti. Namazın ardından Adem Tüysüz'ün cenazesi İzmit'teki Bağçeşme Mezarlığı'nda toprağa verildi.DHA

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Yeni bir şeyler üretme fikri, her zaman gelişimin önünü açar. Açılan üretim yolunda ise rekabetler d

Apple vs Samsung: Teknoloji Savaşı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Kayseri'de kan donduran an

Cenk Tosun sahada sert evde romantik