• $ 6,7511
  • € 7,3645
  • 356.837
  • 94421.7
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yoğun bakımdaki sosyal medya fenomeninden kötü haber

Antalya'da, H.E. (14) adlı kız çocuğunu taciz ettiği iddiasıyla babası V.E. ile erkek kardeşi K.E. tarafından dövülen sosyal medya fenomeni Şehmuz Özdemir'in (18), yoğun bakım servisinde beyin ölümü gerçekleşti.

Sosyal medyada "Ares" ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir (18), Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde 12 gündür sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybetti.

DHA'nın haberine göre, H.E. (14) adlı kız çocuğunu taciz ettiği iddiasıyla kızın babası V.E. ile erkek kardeşi K.E. tarafından dövülen sosyal medya fenomeni Şehmuz Özdemir'in beyin ölümü gerçekleşti. 

NE OLMUŞTU?

Olay, 4 Şubat Salı günü saat 17.00 sıralarında, Antalya merkezde meydana geldi. Sosyal medyada "Ares" ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir, Konyaaltı Sahili'ndeki kafede kendisiyle reklam anlaşması yapmak isteyen V.E. ve oğlu K.E. ile buluştu. Bir süre burada oturan üçlü, daha sonra otomobille ayrılarak Kepez ilçesindeki ormanlık alana gitti.

V.E., ormanlık alana geldiklerinde Şehmuz Özdemir'i, kızı H.E.'yi 2 yıl önce taciz ettiği ve uygunsuz görüntülerini çektiği iddiasıyla oğlu K.E. ile birlikte dövmeye başladı. Özdemir, aldığı darbeler sonucu bayılırken, V.E. ve K.E. ise olay yerinden kaçtı.

Özdemir, çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ekiplerince ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak, yoğun bakımda tedaviye alındı.

Olayla ilgili inceleme başlatan polis, Şehmuz Özdemir'i darbettiği gerekçesiyle V.E. ve oğlu K.E.'yi gözaltına aldı. Sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanan baba-oğul, ifadelerinde, H.E.'yi mesajla taciz ettiği gerekçesiyle Şehmuz Özdemir'i dövdüklerini, sosyal medya fenomeninin kızın uygunsuz fotoğraflarını elde edip buluşmaya zorladığını ileri sürdü.


Ücretsiz maske ve kolonya dağıtımı başladı!

Ücretsiz maske ve kolonya dağıtımı başladı!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Batman'da öğretmenlerden Kovid-19 ile mücadeleye destek

Zeytinburnu'nda kaçak üretilen 10 bin 500 tıbbi maskeye el konuldu