• $ 5,768
  • € 6,3564
  • 271.229
  • 104392
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (28 Temmuz 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 28 Temmuz 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 28 Temmuz 2015 burç yorumları...

Koç

Aile ile ortak gelirler vb hakkında sorumluluklar baskı altında hissettirebilir. Benzer felsefeleri paylaştığın kişilerle kendini güvende hissedebilirsin.

Boğa

İkili ilişkilerde tutku ve hırslarını uçlarda; sorumluluklar sebebiyle engellenmiş hissedebileceğin bir sabah. Ailenin desteğiyle özgürlük hissedebilirsin.

İkizler

Güne başlarken iş ile ilgili otorite figürlerinin baskısını üzerinde hissedebilirsin. Eş ve yakın akrabaların desteği ile keyifli ve neşeli ortamlarda bulunabilirsin.

Yengeç

Sabah çocuklarla ilgili sorumluluklar kendini baskı altında hissetmene sebep olabilir. Maddi konular ile ilgili gelen olumlu haberler var.

Aslan

Aileyle ilgili sorumlulukların büyükler tarafından hatırlatılması kendini kısıtlanmış hissetmene sebep olacak. Sevdiğinle keyifli bir akşam geçirebilirsin.

Başak

Sabah saatlerinde fikirlerini başkalarına ikna ettirmek konusunda hırslı olabilirsin. Akşam evinde ve ailenle neşeli bir program keyif verecek.

Terazi

Maddi konularda aşırı hırslı davranabileceğin bir sabah. Öğleye doğru sorumlulukların ya da zorunluluklar baskı altında hissettirebilir. 

Akrep

Sabah duygu ve sezgilerini aşırı yoğun olacak. İlişkilerde sorumluluklar baskı hissettirebilir. Kariyerin ve maddi konularda olumlu gelişmeler var.

Yay

Güne başlarken kendini düşüncelerin içinde kaybolmuş ve baskı altında hissedebilirsin. Farklı ülkelerden gelen kişilerle keyifli bir program yapabilirsin.

Oğlak

Günün ilk saatlerinde arkadaşlarla maddi konularda aynı duyguları paylaşmayabilir; sosyal bir baskı altında hissedebilirsin. Aşırı harcamalara dikkat. 

Kova

Sabah saatlerinde kariyerin ile ilgili sorumluluklar ve zorunluluklar sebebiyle kendini baskı altında hissedebilirsin. Sevdiğinle neşeli bir program yapabilirsin.

Balık

Hukuki, akademik ya da kendi ideallerin ile ilgili sorumluluklar sebebiyle otorite figürleri tarafından baskı altında hissettiğin bir sabah olabilir. 


<p>İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA´dan yapılan açıklamaya göre, şirket, Cumhuriyet tarihinin en

İstanbul Havalimanı´na Yapılan ´Büyük Göç´ Belgesel Oldu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Unutulmaya yüz tutan eski İstanbul fotoğrafları

Güçlenen Atak helikopterinden ilk uçuş