• $ 5,889
  • € 6,5329
  • 294.459
  • 121475
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bugüne dikkat! Kanlı ay tutulması...

4 Nisan günü merakla beklenen kanlı Ay tutulması gerçekleşiyor. Terazi burcunda gerçekleşecek Ay tutulması burçları da etkileyecek. Ay tutulmasının en fazla İkizler, Terazi ve Kova burçlarının yer aldığı hava grubunu etkilemesi bekleniyor. İşte 4 Nisan kanlı Ay tutulmasının astrolojik yorumları…

20 Mart güneş tutulmasının ardından gerçekleşecek 4 Nisan kanlı ay tutulmasının agresif bir enerji açığa çıkartması bekliyor. Astrologların “Sakin olun” uyarısı yaptığı tutulmanın etkilerini yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın. 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 
Koç burcunun ilişkiler evini etkileyecek Ay tutulması partnerlerinizle ilgili konuları ön plana çıkaracak. İlişkiniz hakkında oturup düşünmeye başlayacak ve mevcut ilişkinizde bir dönüm noktasına girebileceksiniz. Tutulma aile büyükleriyle ilgili sağlık sorunlarını da gündeme getirebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA
Boğa burçları işleriyle ilgi radikal kararlar alabilirler ya da çalıştıkları yerlerde değişikliklerle karşılaşabilirler. Tutulma sağlık sorunlarınıza da dikkat çekiyor. Kronik rahatsızlıklarınız tekrar gündeme gelebilir  ya da ufak kazalara açık hale gelebilirsiniz. Kadınlarla olan gerginliklere de dikkat edin.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Tutulma sizi olumlu olarak etkileyecek. Uzun süredir yaşadığınız sıkıntıların sonuna gelebilirsiniz. Aşk evinizde meydana gelen tutulma hayatınıza aniden aşk getirebilir ve özel biriyle tanışabilirsiniz. Kanlı Ay tutulması birçok İkizlere yaratıcılık ve ilham verecek. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ 
Kanlı Ay tutulması Yengeçleri aileleriyle ilgili beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya getirebilir. Ailenize daha fazla zaman ayırabilir ve onların sorunlarını çözmek için uğraşabilirsiniz. Aile ve iş hayatınız arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Bu dönem yeni bir eğitime başlamak için ideal…

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN
Tutulma, Aslanların maddi evlerini etkileyecek. Özellikle tanıdık vasıtası ile para kazanabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kaçırdığınız fırsatlarla yeniden karşılaşabilirsiniz. İş ya da komşuluk  ilişkiniz olan kişilerle gerginlikler olabilir; tartışmaları gereksiz yere uzatmamalı ve gergin ortamlardan uzaklaşmalısınız. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK 
Başaklar için uzun süredir yaşadıkları maddi sıkıntıların sonu geliyor. İş ve kariyer anlamında fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak karşınıza çıkan fırsatları detaylı bir şekilde araştırmayı unutmayın. Aşık olduğunuz insanın değişen tavırları bu dönemde sizleri şaşırtabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Geçtiğimiz yıl Ekim ayında yaptığınız girişimler ya da aldığınız kararlar 4 Nisan tutulması ile somut bir hale gelebilir ve sonuç alabilirsiniz. Sizin burcunuzda gerçekleşen tutulma ‘değişim’ vaktinin geldiğini haber veriyor. Daha önceden görmezden geldiğiniz problemlerle yeniden karşılaşabilirsiniz. Ancak, bu sefer sorunları çözmek zorunda kalacaksınız. Aşkta ise şans sizden yana olacak. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP 
2014’ün Ekim ayında yaşanan kanlı Ay tutulmasından en çok etkilenen burçlardan biri Akreplerdi. Tutulma, o zamandan  beri yaşanan sorunların bitiş ve tamamlanma aşamasına geldiğini haber veriyor.  Bu dönemde, birlikte çalıştığınız kişilere dikkat etmeniz ve gereksiz tartışmalardan uzak durmanız yerinde olur. Sağlık sorunu olan Akrepler  ilaçlarını ve tedavilerini aksatmamalı…

YAY VE YÜKSELEN YAY
Kanlı Ay tutulması Yayların yakın çevresiyle ilişkilerini ön plana çıkartacak. Yakın arkadaşlarla aranızda tatsızlıklar olabilir. Bu dönemde çevreniz tarafından anlaşılmadığınızı düşünebilir  ve ortamdan uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Tutulma Yayların kariyer anlamında hiç beklemedikleri fırsatlarla karşılaşabileceğini gösteriyor.  

OĞLAK  VE YÜKSELEN OĞLAK
Ay tutulması kariyer evinize işaret ediyor. İşinizle ilgili değişiklikler gündeme gelebilir.  Aslında Oğlakların kariyer anlamında uzun zamandır ektiklerini biçeceklerini söylemek mümkün.  Yeni iş teklifleri ya da bulunduğunuz konumdan daha farklı bir yere geçiş yapabilirsiniz. Otorite sahibi kişilerle tartışmamaya özen gösterin. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA
Tutulma; uzak yerler, yabancı ülkeler ve eğitim ile ilgili konulara işaret ediyor.  Farklı bir şehirde çalışmaya başlamayı düşünebilir ya da uzak yerlerden gelen kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz.  Yine uzaklarla ilgili beklediğiniz haberleri duyabilirsiniz. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK
Tutulma size yeni bir aşk getirebilir. Çevrenizde fark edilmeye başlayacaksınız.  Ay tutulmasıyla finansal konularla ilgili sorunlara da eğilebilirsiniz. Borç ve ödemeler, maddi anlamda sorumluluklar  gündeminizde olacak.

 


<p>Aralık ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtılan yerli otomobile ilgi oldukç

Yerli Otomobil Çalışmaları Hız Kesmeden Sürüyor: 5 Yıldızlı Olacak

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!