• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
27 Haziran 2011 Pazartesi

Terim haklı beyler

Polat, '3 ayda bırakıp kaçar' demişti galiba haklı çıkacak. Resmi sitedeki açıklamalar utanç verici
Ünal Aysal, başkan olarak kulübe adım attığı günden beri G.Saray'da olay üstüne olay yaşanıyor. Tabii bunların çoğu su üstüne çıkıp gazetelere yansıyor ama büyük bir kısmı da hasır altı edilip gizlenmeye çalışılıyor. G.Saray'da ne paylaşılamıyor doğrusu ben anlayamadım. Kongreyle birlikte G.Saray'da yeni bir yol çizildi. Ünal Aysal'ın başkanlığında bu yol, kendisinin de söylediğine göre takımı başarıdan başarıya götürecek!
BEN şimdi başkana sormak isterim; Aysal niye dizginleri eline almıyor. Niye sessiz sedasız bir köşede oturuyor. G.Saray kulübünde yeni bir düzen getirilmek istendiği doğru. Fatih Terim, teknik direktör olarak tek sorumlu olarak gelir. Zaten O'nun şartı budur ve haklıdır da. Şu anda Terim'den daha iyi bilen birisi G.Saray yönetiminde yok. Galatasaraylı Terim'den çok şey bekliyor. Hiç kimse Terim'in dışında soru dahi sormuyor.
KİMYA BOZULMUŞ
GEÇEN gün Coşkun Özarı'nın cenazesine ayaklarım geri geri giderek gittim. Orada pek çok G.Saraylı'yı gördüm. Tabii ki konumuz Coşkun Özarı'ydı ama laf dönüp dolaştı 'Galatasaray da neler oluyor..' ağabeye geldi. Cevap veremedim. Çünkü gazetelere bakınca Galatasaray da yapışması zor olan iplerin koptuğunu okudum ve çok üzüldüm.
BURADA Ünal Aysal masaya yumruğunu vurmalı. Ama kendisi transfer peşinde. İspanya'ya gidiyor, oyuncu bakıyor. Kardeşim Ünal Aysal, bu işleri Fatih Terim'e bırak. O hepinizden daha iyi karar verecek ve iyi bir Galatasaray takımı kuracak teknik kapasiteye sahip. Ama siz onu bir kenara itmiş gibi duruyorsunuz.
ADNAN Polat, sizin için dört ay dayanamaz gider demişti. Görünen o ki; zaman Polat'ı haklı çıkaracak gibi. Bülent Tulun'un futbolcu transferi yapması ne demek? Bülent Tulun'la, Ali Dürüst'ün kavgası olacak şey değil. Ve halen yankıları devam ediyor. G.Saray'ın resmi sitesindeki açıklamalar üzüntü ve utanç verici.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak