• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
23 Mart 2012 Cuma

Sıra Beşiktaş'taydı o da elendi

Beşiktaş dün Boluspor'la hayati bir maç oynadı. Kaybeden elenecek, oyunun kuralı bu... Beşiktaş inanılmayacak kötü bir günündeydi. Akıl almaz goller kaçırdı. Hele 90+3'de Holosko, altı pas çizgisinin içinden topu rakip kaleye atacağına öyle bir dışarı vurdu ki sözün bittiği yerdi. Bunun üzerine kimse 'Beşiktaş niye elendi' diye sormasın.
Dünkü maçın vebali tamamen Beşiktaşlı futbolcuların boynundadır. Fernandes neredeydi? Quaresma neredeydi? Simao daha 18. dakikada bomboş kaleye topu gönderemedi. Beşiktaş kalesinde Cenk'in yediği gole yapacağı fazla birşey yoktu.
Boluspor'un galibiyet golünün sahibi Ferhat'tı ama Boluspor tamamen iyi oynadı. Defansta Veli, Orhan, Cemil gerçekten herşeylerini ortaya koydular. Golü atan Ferhat daha önce iki tane net gol de kaçırdı. Buradan bile Beşiktaş defansının ne kadar zaaf içinde olduğunu rahatlıkla görebilir ve anlayabilirsiniz. Siyah-Beyazlı takımda görevini yapan hiç kimse yok demiştim. Eğer bana 'Turgay abi sen şu Beşiktaşlı'yı unutmuşsun' diye kim sorarsa ben sadece ona teşekkür ederim.
TOP TUTAMIYOR!..
Boluspor'da Cemil, golü atan Ferhat, Kenan, G.Saray'dan tanıdığımız Orhan Ak, Vedat, Veysel ve hatta Onur. Aslında tüm takımı saymam gerek. Kolay değil. Beşiktaş gibi Portekiz'in en güçlü oyuncularına sahip ve defansta Egemen ile Sivok gibi çok az hata yaptığını bildiğimiz oyuncularının oynadığı bir takım dünkü maçta Boluspor karşısında çok kötü oynadı ve kaybetti. Bunun tek cevabı bu.
Beşiktaş'ın bir Mustafa Pektemek'i var. Sahada hiçbir şey yapmayan bir futbolcu olarak onu gördüm. Ayağına gelen topu tutamıyor. Fizik gücü var istifade etmiyor. Beşiktaş'ta santrfor oynuyor. Bu Beşiktaş'tan da Siyah-Beyazlı taraftar, yönetici başarı bekliyor. Olmaz...

<p>Ali Nuri Türkoğlu, Payitaht Abdülhamid dizisinde Emanuel Karaso karakterini oynamıştı. 30 yılı aş

Ali Nuri Türkoğlu'ndan samimi açıklamalar

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak