• $13,596
  • €15,3032
  • 793.18
  • 1951.17
2 Şubat 2012 Perşembe

Ömer çok iyi kalecisin...

G.Saray, Antalyaspor karşısında zaman zaman zor anlar yaşadı. Artık hiçbir rakip için 'şu takım güçlüdür, şu takım güçsüzdür' diye düşünülemiyor bu ligde. Antalyaspor'un attığı müthiş bir gol var. Emrah topu boş kaleye yuvarladı. Nerede G.Saray defansı, nerede Hakan, nerede Ujfalusi, nerede Semih? Onlar maça kendini kaptırmışlar ama sahadaki görevlerini unutmuşlardı.
G.Saray'ın bir Baros'u vardı. Vardı diyorum çünkü artık G.Saray'da bir daha oynayabilir mi onu ben size soracağım. Maç 1-1 devam ederken Baros hem rakibe yanlış bir hareket yaptı hem de hakemle dalaştı. Bunun cezasını da kırmızı kart görerek aldı.
Yazımın başlığına dikkat edin, 'Ömer çok iyi kalecisin' diyorum... Hava ve saha şartları, yağan kar kaleciler için tam bir tuzak. Ama kaleci Ömer her ortalanan topa, her defanstan şişirilmiş topa büyük bir cesaretle fırladı. Elmander'in hatta zaman zaman Ujfalusi'nin, Semih'in toplarına çıktı ve kontrol etti. Böyle bir kaleciyi ben alkışlarım...
ASLAN İYİ OYNAMIYOR
G.Saray'ın orta sahasında oynayan Melo'ya birşeyler olmuş. Eli kolu hep havada... Ya hakemle konuşuyor, hakem uzaktaysa rakibiyle dalaşıyor. Melo, G.Saray 2 puan daha kaybetti. Kaybedilen puanlar 7 oldu. Bunlar hiç Melo'nun ve G.Saray'da futbol oynayanların aklına gelmiyor mu? Hani G.Saray 10 puan farkla şampiyon olacaktı Fatih! Ne yazık ki, Semih'in dışında takımında yüreğini ortaya koyan yok gibi. Elmander tek santrfor olarak başladı ama sonra oyuna Sercan girince oldular iki forvet. Rakip defans arasında kayboldular gittiler. Ali Turan, Mehmet Eren, Emrah ve çıkana kadar İbrahim, Antalyaspor'un en iyi oyuncularıydı. Aslında tüm Antalyaspor takımı iyi oynadı. 'Bu maçı kazanmak istiyorum' düşüncesiyle muazzam mücadele ettiler. Hava toplarında çoğu kez galip geldiler sonunda da haklı olarak 1 puanla Antalya'ya dönüyorlar.
Şimdi Fatih Bey futbolcularını toplayacak bakalım ne konuşacak? 3 haftada kaybedilen puanları herhalde tartışacaklar. Ama ben söyleyeyim hiç tartışmasınlar çünkü G.Saray iyi oynamıyor. G.Saray'da herşeyinle mücadele her hafta azalıyor.

<p> </p>

İlçe belediyelerine tuz yerine kum mu verildi?

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!