• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
3 Mayıs 2012 Perşembe

Necati ve Burak kaderi çizdiler

Futbol çok tuhaf oyun. Onu zamanında İngilizler söylemiş; ama dün de gördük ki adamlar çok haklıymışlar. 3 gün önce Trabzon'da 4-2 kaybeden Trabzonspor, dün sahada G.Saray karşısında bir aslan kesildi. Defansı yürekten mücadele etti. Giray, Zokora, Serkan ve Celustka zaman zaman adam adama oynadıkları rakipleri onlardan kurtulsalar da bir başka Trabzonsporlu, forvetten koşarak gelip kademeye girdi ve tehlikeye izin vermedi. Trabzonspor'da Alanzinho çok iyi oynadı. Oysa bundan önceki maçlarda mücadele eden, koşan bir futbolcu değil gibiydi.
Ama dün o da arkadaşlarına uydu.
G.Saray zannediyorum Trabzon'daki galibiyetin üstüne 'bu maçı da kazanırım' demiş olmalı. Ama futbolda hiçbir zaman 'nasıl olsa ben kazanırım' yoktur. Tıpkı dünkü gibi. Son dakikada Necati golü atabilse her şey unutulurdu. Ama o da Burak'a ayak uydurdu. Burak oyunun başlarında, Necati maçın sonlarında G.Saray-Trabzonspor maçının neticesini ilan ettiler.

KALECİLER YILDIZLAŞTI

G.Saray'da özellikle orta sahasında oynayan Melo, ki oyunun sonlarında Fatih onu çıkardı; eski maçlarını unutturan bir oyun oynadı. Ne bir pas verebildi ne de mücadele edebildi.

Elmander çok koştu özellikle ikinci yarıda Trabzonspor defansının arkasına çokça uzun toplar atılınca Elmander, her defasında rakibiyle ve topla mücadele etti ama Trabzonspor dün iyi oynamaya kararlıydı doğrusu. Bir de kaçan goller olunca Trabzonspor'un istediği oldu. j Maç golsüz bitince G.Saray 2 puan kaybetti. G.Saray Avni Aker'de farklı yendiği Trabzons- a por'u yenemeyince büyük bir avantaj kaybetti. Ama futbol bu onu kaybedersin başka hiç kazanamayacağın bir maçı kazanırsın gene istediğin puanları toplar liderlik koltuğuna oturursun. Trabzonspor ve G.Saray golleri kaçırdı doğrudur ama Tolga ve Muslera'yı da kutlamak lazım.

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti