• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
26 Mart 2012 Pazartesi

Kaçanlar sayılmıyor!

G.Saray da Trabzon da dün hakikaten alkışlanacak futbol ortaya koydu. G.Saray özellikle hücum oynayıp 'Bir an önce gol atayım' dedi. Trabzon ilk yarının sonunda golü bulunca G.Saray ataklarında rakibi ceza alanı önünde karşıladı ve Sarı-Kırmızılı forvetlere iki kişiyle başarılı bir markaj yaptı.
Trabzonspor'un kalecisi Tolga Zengin çok iyiydi. Hele son dakikada Mehmet Batdal'ın vurduğu topu kurtarması adeta bir mucizeydi. Tolga topa elleriyle müdahale edemedi ama vücudu golü önledi. Maçın 1-1 berabere bitmesini sağladı. Bravo. G.Saraylılar da bu gol de kaçar mı diye Mehmet Batdal'ın yakasına sarılmalılar!
G.Saray'ın defansı artık oturdu. Eboue, Semih, Ujfalusi ve Hakan Balta, makine gibi oynuyorlar. Zaman zaman da hücuma katılmıyorlar değil. Onlar ileri çıkınca Melo, Engin ve Selçuk orta sahadaki görevlerini bırakıp, arkadaşının yerini hemen dolduruyor. Aferin Fatih'e bunu onlara ezberletmiş.

KALECİNİN EN ZAYIF ANI!
Muslera da Tolga'dan aşağı değildi. Yediği gole yapacağı hiçbir şey yoktu. Burak onunla karşı karşıya kaldı ve Muslera hareket halindeyken topu vurdu, golü yaptı. Bir kalecinin en zayıf anı hareket anındayken olur. Burak da bunu iyi değerlendirdi. Fakat Burak'ın ve Volkan Şen'in ikinci yarıda G.Saray ceza sahasının dışından kaçırdığı iki gol var ki kaçmaz, kaçmamalı. Melo beraberliği sağladı ama galibiyete yetmedi.

<p>Ali Nuri Türkoğlu, Payitaht Abdülhamid dizisinde Emanuel Karaso karakterini oynamıştı. 30 yılı aş

Ali Nuri Türkoğlu'ndan samimi açıklamalar

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak