• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
30 Mayıs 2012 Çarşamba

Çok iyi oyun çok iyi sonuç

Milli Takımımız dün akşam Bulgaristan karşısında çok iyi oynadı. Rakibini kıpırdatmadı bile diyebilirim. Özellikle defansımızın göbeğinde oynayan Bekir İrtegün, ilk golümüzü atan Ömer Toprak, zaten iyi oynayan takımımızın en iyisiydiler. Orta sahada Emre Belözoğlu, Arda ve Nuri Şahin de muhteşem oynadılar. Ayaklarına gelen her topu çok iyi kullanmakla beraber hem defansa hem forvete yardım ettiler. Özellikle Arda Turan, o hattın en iyisiydi. Bu üçlünün üstüne, dün akşam oynamayan Mehmet Topal girerse zannediyorum Milli Takımımızın orta sahası her bakımdan çok daha iyi olacak ve rakip takımı çok zorlayacak.
Defansımızın sağ beki İsmail Köybaşı'nın sakatlanmasına doğrusu çok üzüldüm. İsmail yavaş yavaş kendini buluyor, yanlız kendi takımında değil, Milli Takım'da da iyi oynamaya başlıyordu. İnşallah kısa zamanda toparlanır. Umut Bulut her geçen gün daha iyi oynamaya başlıyor, doğrusu ben onu Trabzonspor forması altında oynarken beğenmezdim. Ama dün akşam gördük ki kendini Fransa'da çok ilerletmiş. Dün de Bulgar defansını Sercan ile beraber allak-bullak ettiler.
HER ŞEY İKİ MAÇA BAĞLI
Bulgar futbolunu çok iyi tanıyanlardanım. İyi futbolcuları vardı. Avrupa'nın değişik takımlarında yıldız olarak oynarlardı. Ama benim kafamdaki Bulgar takımı dünkü gibi asla olamaz. Dün sahada ne yaptığını bilmeyen bir Bulgar takımı vardı. Milli Takımımız maç oynadıkça futbolcular oynadıkları yerin mesuliyetini daha iyi kabulleniyorlar. Ve rakip futbolcuyu kaçırdıktan sonra onun peşinden koşmayı asla unutmuyor. İyiye doğru giden bir Milli Takımımız var. Ama bundan sonraki rakiplerimiz daha güçlü. Avrupa'nın iki büyüğü ile oynayacağız; Portekiz ve Ukrayna... İşte o maçlar hem Milli takımın, hem de Abdullah Avcı'nın karnesini gösterecek...

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti

İşte kilo verdiren besinler! İşte listede yer alan yiyecekler...

Simpsonlar'ın kehanetleri şok etkisi yarattı! Koronanın bitiş tarihini verdi