• $13,4004
  • €15,1846
  • 792.061
  • 2005.68
13 Mayıs 2012 Pazar

Analarının ak sütü gibi şampiyonluk

Sezonun başından beri şampiyonluk analarının ak sütü gibi hakkıydı ve G.Saray onu başardı. Dün Saracoğlu Stadı'nda inanılmaz bir maç oynandı. Açık söyleyeyim; maç öncesi böylesine her iki takımnda var güçleriyle oynayacaklarını ve formalarını inanılmayacak şekilde terleteceklerini pek düşünemedim. Ama dün gördük ki; hem şampiyon G.Saray, hem G.Saray'ın elinden atacağı tek golle şampiyonluğu alacak olan F.Bahçe, alkışlanacak bir futbol sergilediler. Ben iki takımı da ayakta alkışlıyorum...
Dün geceki maçta kaderi G.Saray kalecisi Muslera belirledi. Son 15 dakikada küçük elli dev adam Muslera, inanılmayacak kurtarışlar yaptı ve takımının şampiyonluğunda en büyük rolü oynadı. Bütün sene meth ettiğimiz ve G.Saray orta sahasında çok iyi oynayan Melo, ortalarda hiç gözükmedi. G.Saray defansını Terim, haftalardır iyi oturttu ve hiç değiştirmedi. Bek'te Eboue ve Semih, defansın ortasında oynayan Ujfalusi ve Hakan Balta dün akşam sezonun en güven verici futbolunu oynadılar. Orta sahada Melo'nun yokluğunu Selçuk, Engin ve zaman zaman oynayan Riera, çok iyi kapattılar. Elmander'in sakatlanıp çıkması G.Saray için için bir dezevantajdı. Ama yerine giren Baros'ta çok koştu, çok yoruldu ve takımın berabere kalmasında o da büyük etken oldu.
HAKEMİ TEBRİK EDERİM
Hakem Cüneyt Çakır, sarı ve kırmızı kartları havada uçuşturdu. F.Bahçe'den Dia ve G.Saray'da Ujfalusi'nin kırmızıdan oyundan atılması haklıydı. Sarı kart alan futbolcuları sayamıyorum doğrusu. Ama hakemede hak vermek lazım, böylesine sinir küpü olmuş futbolcuların, bir senenin sonucu olan son maçı yönetmek herkesin harcı olamaz.
F.Bahçe arkadan geldi, G.Saray ile aralarında 9 puan vardı, onu 1 puana indirdi ama şampiyonluk G.Saray'ın hakkıydı. Onu da Kadıköy'de ona teslim eden F.Bahçe'ye de teşekkür edip alkışlamak lazım.

<p>Çok şanslı biri olduğunu söyleyen Bülent  Serttaş, 'sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyo

Gayrimenkul zengini Bülent Serttaş'ın duası: Rabbim çok para verme!

Fatma Girik kimdir? Usta oyuncu 79 yaşında hayatını kaybetti

İstanbul'da bordo-mavi fırtına!

Beyaz örtü her yeri sardı! İşte Türkiye'den kar manzaraları