• $13,5836
  • €15,312
  • 792.845
  • 1951.17
7 Ağustos 2011 Pazar

Bodrum'da neler oluyor?

Torba'nın mavi bayraklı denizi, iskelesi ve eşsiz kum sahili, bu kadar ünlü olmasını açıklamaya yeter de artar bile. Bodrum Voyage Torba'da buna ek olarak merkeze yakın konumu, yeşilliğiyle Bodrum'un ender düz ve büyük alana sahip tatil köylerinden biri. Otelde sabahtan akşama kadar denizin keyfini çıkardıktan sonra perküsyon ustası Erkut'un performansını izledik. İstanbul'un özel gece kulüplerini aratmayan mekanda Erkut'un muhteşem performansı deyim yerindeyse herkesi oynattı. Bu arada davet sahipleri ETS Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy ve eşi Pervin Ersoy'un muhteşem konukseverliğini belirtmeliyim. Mehmet Ersoy, bütün otellerini tek tek gezerek eksiklikleri tespit edip daha iyi hizmet verme konusunda durmadan çalışan bir turizmci. Başarısının sırrı da sanırım buradan geliyor.
Gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaşlarımızla beraber Cenk Eren'in sahne aldığı My Pavyon'a gittik. Muhteşem bir sahnesi var, Cenk Eren'in. Herkes ayakta, bir yandan dans ediyor, bir yandan şarkılarına eşlik ediyor. Uzun zamandır böyle eğlenmemiştim... Bodrum'a tatile gelenler eğlenmek için deyim yerindeyse My Pavyon'a akın ediyorlar. Cenk Eren ve Ali Sayar cumartesi günü gelen rezervasyon taleplerine olumlu cevap veremeyecekleri için telefonlarını kapatmak zorunda kaldılar.
Ertesi gün Cenk Eren, Ersin Süzer, Şerif Ercan ve Memet Güler ile beraber tavla turnuvası yaptık.  Cenk ile finale kaldım ama günün lideri o oldu.
AJDA PEKKAN'IN TALİHSİZLİĞİ
Akşamüzeri partilerinin yaratıcısı Emre Ergani'yi tebrik ediyorum. Muhteşem bir tesis yapmış. Gündüz plajı akına uğrayan Bianca'nın gecesi de eğlence dolu. İstanbul'un popüler gece kulüplerinden My Piyasa da Bianca'nın içinde. Bodrum tatilcileri sabaha kadar Türkçe müziğe doyuyor. Bianca'nın içindeki diğer tesislerse, Levendiz Meyhanesi, My Pavyon, Bodrum Arena ve Ceramic By Blac.
Bu arada, Ajda Pekkan'ın,            29 Temmuz Cuma günü Bodrum Arena'da vereceği konser, teknik bir sorun nedeniyle iptal edildi. Konser alanında elektrikler kesildi ve yedek jeneratör olmadığı için Ajda, sahne alamadı. İnsanlarımız, kulaktan dolma bilgilerle öyle bir yargıladı ki Ajda'yı, onun  yerinde başka bir şarkıcı olsaydı yine aynı konuşmalar gerçekleşecek miydi, merak ettim...
Eskiden Türkbükü sokaklarında adım atacak yer bulunmazdı. Şimdi, sokaklar bomboş. Eski havası kalmamış. Nedenini bilemiyorum ama eski canlılığı bulamadım. Köprünün diğer tarafını geçince hayat bitmiş gibiydi. Sadece 'Divan Palmira' ve 'Ship A Hoy'un restoranları doluyken diğer  mekanlar boştu...

<p> </p>

İBB karla mücadelede neden sınıfta kaldı?

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!