• $16,3458
  • €17,4307
  • 971.521
  • 2401.71
21 Şubat 2011 Pazartesi

Maçın aktörü Alex de Souza

- Bir kere şunu söylemeliyim. Uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir derbi izledik. 
- Kimse düşünmüyordu ama F.Bahçe maça müthiş başladı. İlk 30 dakika F.Bahçe, sonraki 30 dakika Beşiktaş, son 25 dakikada da F.Bahçe tek kale oynadı... 
- Alex olağanüstü bir ölü top kullandı, ilk golü attırdı. Penaltıda Rüştü çok iyi yattı ama neredeyse iç ağlara attı, kuratılması imkansızdı. Kafa golü güzel, son vuruşu ustaca bir plase. Belki çok gözükmedi ama maçın aktörüydü.  
- Guti'yi 60'tan sonra maçta hiç görmedim. Sahada liderliği hiç yoktu. Arkadaşlarına örnek olacağına sanki pes etmiş gibi sahada duruyordu.

SENEGAL FIRTINALARI
- Sahada Senegal fırtınası esti. Niang ve Dia müthiş deparlar attı. Git-gel git-gel Beşiktaş'ın sağını dağıttılar. Ekrem ne yapsın, tek başına kaldı. Bir gitti, onda da mükemmel bir gol attı. Tabii o pozisyonda Santos da Quaresma ile boğuşmaktan yorgun düştü. 
- Maçı alt-üst eden pozisyonda Almeida mı kaçırdı Volkan mı kaçırdı gerçekten tartışılır... Almeida bu kadar formsuzken ister istemez Bobo tartışması olur. Kaleciler dizinin dibine zor yatar derler. Ama yine de Volkan bunu başardı ve maçı çevirdi. 
- Beşiktaş savunmada ve hücumda yüksek topları hiç kullanamadı. Yine de maç ayağına kadar geldi. Atamadıklarının faturasını da ağır ödedi. Ama ben 10 kişiyle bu kadar oyundan düşmelerini anlamadım.

<p> </p>

Ev kiralamasına sınırlama gelir mi?

Gündüz ''kartal'' gece ''yarasa'' F-16'lar, her şartta göreve hazır

Doktor gözlerine inanamadı! Kolundaki şişliğin içinden bakın ne çıktı?

Yüksek manevra kabiliyetli yangın söndürme uçakları İzmir'e geldi