• $13,4974
  • €15,3515
  • 798.095
  • 2058.6
7 Mayıs 2012 Pazartesi

Kuruldu kurulalı böyle bir lig yok

İki nefes kesen maç, son saniyeye kadar süren mücadelenin ardından şampiyonluk cumartesi akşamına kaldı... Süper Final'in süper şampiyonu Kadıköy'de belli olacak. Açıkçası ben Türkiye Ligi kuruldu kurulalı böyle bir sezon görmedim...
- Arena'da G.Saray iyi başladı.
2-0'ı da buldu. Hatta 3. golü atma şansını bol bol yakaladı. Fakat ikinci yarı Beşiktaş kendine geldi, etkili oynadı. G.Saray yine de pozisyon buldu. 2 dakikada gelen 2 Beşiktaş golü beraberliği getirdi.
- G.Saray aslında müthiş bir 34 hafta geçirdi. Sonra Süper Final... Ancak TT Arena'da 3 maçta galibiyetle tanışamadı. Bu pek alışık olmadığımız bir tablo değil.
- Fernandes ilginç bir maç oynadı... Oyundan alındığı anda herkes şoke oldu. Ama sonuca baktığımızda Tayfur Havutçu'nun bu hamlesi doğru çıktı.. Beşiktaş o çıktıktan sonra puan almayı başardı...

GÜNEŞ'İN NEFESİ YETMEZ
- Avni Aker'den devam edelim... Çok sert sahnelere tanık olduk, sadece ilk yarı oyun üç defa durdu. Şenol Güneş'in tribünleri sakinleştirmek adına yoğun çabasını gördük. Allah'ı var, çok çaba harcadı ama nefesi yetmiyor. Keskin sirke küpüne zarar.
- Abitoğlu veremediği kararlarla hakemlik adına sınıfta kaldı. Emre'ye Zokora'nın yaptığı harekete kırmızı kart göstermemek hiç akıl karı değil...
- Akıllı, kontrollü, bu sezon hiç görmediğimiz kadar olumlu oynayan bir F.Bahçe vardı. Hemen 2-0'ı da buldu. Ona rağmen hep atak denedi. 
- Cristian oyunun merkeziydi, Selçuk Şahin formda. Bienvenu kontrollü bir oyuncu değil belki ama iyi niyetli, mücadele ediyor.
- Trabzon'un oyuna kötü başlamasında 'gerilime teslim olması' etkendi. Daha 40 dakika oyun 3 kez durdu. Ben şunu da anlamıyorum; herkes her türlü tedbir alınmıştır diyor ama bu kadar yabancı madde sahaya nasıl giriyor?

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr.

Rusya-Ukrayna gerginliği nereye evrilir?

Doğum yapan zebrayı canlı canlı yediler! İşte o dehşet anları

Balıkçıların ağına takıldı! Korkudan kimse yanına yaklaşamadı

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor