• $7,3757
  • €8,9854
  • 443.195
  • 1551.57
28 Ekim 2011 Cuma

Hakemin kalitelisi çok başka oluyor!

Son yılların en zevkli, en güzel, en heyecan veren derbisiydi. Gerçekten muhteşemdi oyun. Bir Beşiktaş'a, bir F.Bahçe'ye gitti oyun. İki taraf da maçı kopartma noktasına geldi. Ama sonuç; beraberlik. Keyif veren güzel oyun için iki tarafı da kutlamak gerek. 
- Derbiler erken golle pek başlamaz aslında. Ama Simao bu geleneği bozdu. Adrese teslim şut attı. Simao'nun geldiğinden beri akıllarda kalan ilk vuruşu diyebilirim. Yıllar önceki Kleberson golünü hatırladım.
CANER ÇIKAR MI!
- Caner kenar adamı olmasına rağmen devamlı içeriyi kullandı. Çok etkiliydi. Hilbert'e de duvar ördü. Baktığımızda Hilbert 1-2 kez çıkabildi, onun dışında sahasından çıkamadı. Ama ben Caner'in oyundan alınmasına inanamadım.
- Bienvenu bir-iki iyi iş yaptı ama yetersiz kaldı. Bienvenu çıkıyor Semih giriyor, ya da tersi oluyor ama F.Bahçe ve Aykut Hoca aradığını bulamıyor sanki. Ben bir santrfor ve bir stoper gerektiğini düşünüyorum açıkçası. Yobo yalnız kalıyor. 
- Gökhan Gönül iyi bir şut attı ama eski çizgisinin biraz değil çok gerisindeydi. Gökhan koştu mu yakıp yıkıp yaratır. Herhalde sakatlıktan çıktığı için yeterli fizik gücüne ulaşamadı. Böyle Gökhan'a alışık değiliz. 
- Alex'in iyi oynadığını söyleyemezsin ama bakıyorsun her pozisyonun içinde Alex var. Her zamanki gibi takipçiliğiyle bir gol attı. Orada niye Bienvenu yok, başkası yok. Alex farkı işte.
BARAJ HATASI VAR
- Quaresma önemli oyuncu. Ama 1-2 orta ile idare etmemeli. Bunu 7-8'e çıkartmalı. Almeida'ya iyi bir orta yaptı, gol oldu. Ancak golde Ziegler'in Volkan'ı yanıltması var. 
- Baroni'nin golünde kalecinin önü kapatıldı. Yine de Beşiktaş eksik adamla baraj yapmasının faturasını ağır ödedi.
- Hakemin kalitelisi de başka oluyor. Bir Arena'daki Abdullah Yılmaz'a bakın bir de dünkü Fırat Aydınus'a..

<p>Iraklı yetkililer intihar saldırılarının art arda gerçekleştiğini ve saldırganların Tayaran Meyda

'Bağdat'taki saldırıda DEAŞ ihtimali güçlü'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İzmir'de depremin ardından acil yıkılan 71 binada inşaat çalışmaları başladı

Rusya'dan görenlerin aklını başından alan kareler