• $7,3928
  • €8,9786
  • 442.957
  • 1542.92
14 Kasım 2011 Pazartesi

Bu enkazın altından 2 yılda anca kalkarız

Ben milli takıma Şenol Hoca, Mustafa Hoca veya Fatih Terimden biri olsun dedim. Yani programda Abdullah Avcıyla anlaşıldığını da ismini vermeden söyledim..

Benim Şenol Güneş, Mustafa Denizli, Fatih Terim dememin kendimce nedenleri var. Aksi bir tez de var tabi. Ne zamana kadar Şenol Güneş, Mustafa Denizli, Fatih Terim...

Çünkü artık yeni hocalar yaratamıyor muyuz gibi bir düşünce de var.
Keşke bu sayıları çok artırabilsek..

Ama baktığımda bütün başarılara bu hocalarla ulaştığımızı görüyorum...

Dönüp bakıyorum Galatasaray yılları boşuna geçirmiş. Bu sene Fatih Hoca gelmiş bir ivme kazanmış...

Trabzonspor Şenol Güneş'i yılları har vurup harman savurmuş. Son iki yılda Şenol Hoca'yla bir ivme kazanmış. Beşiktaş 19 yıldır çifte kupayı alamamış, Mustafa Denizli gelmiş iki kupayı birden kazanmış...

Ben, Abdullah Avcı için bu ülkede geçen yıl AKŞAM Gazetesi'nde tam sayfa yazı yazdım... Çok beğendiğim, destelediğim, göreve geldiğinde de bütün gücümle ne varsa destek vereceğim bir hoca... Ama ben ortada bir futbol enkazı görüyorum... Tamam bizde ekol yok, bizde altyapı yok ama bunlar 50 senedir yok... Biz Şenol Güneşler'le, Mustafa Denizliler'le, Fatih Terimler'le hiçbir şey yapamadıysak bile yarışma performansını yakaladık..

AVCI BASKIYI KALDIRIR MI?

Ben bu futbol enkazının altından moral değerlerini yükseltmek adına hiç olmazsa son bir defa, 2 yıllığına bu enkazı temizleyecek, ayağa kaldıracak bu üç hocanın yeterli seviyede tecrübeye ve kariyere sahip olduğuna inananıyorum. Abdullah Avcı yapamaz mı?
Elbette yapar.

Gelirse sonuna kadar arkasındayım.
Ama 70 milyonun baskısını üstünde hissederken 70 seyirciyle oynadığın maç rahatlığında olur musun? Bunu da çok dikkate almamız lazım.

<h3>Süper Lig'in 21. haftasında Galatasaray, Yeni Malatyaspor'a konuk oldu. Sarı Kırmızılılar çok zo

Galatasaray - Yeni Malatyaspor maç yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kimyasal tuvalet, bomba gücü göstergesi, radyasyon ölçüm cihazı... Nükleer sığınak açık artırmaya çıkarıldı

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Mustafa Şentop'u ziyaret etti