• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
3 Kasım 2013 Pazar

Gold toning uygulamasıyla ışıldayın

Biz kadınlar her zaman güzel ve bakımlı olmak isteriz. Cildimiz mükemmel de olsa ufacık bir kızarıklık bile canımızı sıkar. Kadınlarımız ciltlerinde mükemmeli ararken bilim insanları da gerek cihazlar gerekse ürünlerle daima yeni buluşlar peşinde. Teknolojisi yıllar önceye dayanan ‘day lazer’ ve ‘q switch Nd-yağ lazer’ sistemlerine getirilen yeni bir yaklaşım gold toning uygulamasıyla karşımıza çıkıyor. Bu yeni sistem ciltte oluşan damarsal problemler, kılcal damarlar, ciltteki kızarıklıklar, gül hastalığı, rose’a sivilce, kırmızı lekeler ve özellikle leke problemlerinde kombine uygulama yapılarak daha iyi sonuçlar alınmasını sağlarken hekimlerin elini de güçlendiren bir sistem. 

DOKULARA ZARAR VERMİYOR

Gelelim uygulamasının ayrıntılarına. Gold Toning uygulamasında PulsedD Lazer sistemi kullanılıyor ki bu sistem derideki kan damarları hedef alan yoğunlaştırılmış altın renginde bir ışık üretiyor. Bu ışık kan damarlarını ısıtıyor ve çevre dokulara zarar vermeden tedavinin yapılmasını sağlıyor. Kısacası damarsal lekeleri ve diğer deri sorunlarını fark ediyor. Böylece cilde zarar vermeden uygulamanın tamamlanmasına yardımcı oluyor. Uygulama sırasında herhangi bir ağrı ya da sancı duyulmuyor, bölgesel çalıştığında 5-6 dakika kadar kısa bir sürede tamamlanırken, yüz bölgesinde ise 10-15 dakika sonra tamamlanıyor. 
Bu uygulamanın güzel yanlarından biri sizi sosyal yaşamdan koparmıyor olması. Tedavinin kaç seans süreceği cilt probleminize göre değişiyor.Uygulama 2-3 hafta aralıklarla yapılıyor. Bu yeni yaklaşımla leke tedavilerinde, sivilceler de, sivilce problemlerinin ardından yaşanan kızarıklarda, rosea’da hem kliniklerin elini güçlendiriyor hem de bu problemleri yaşayanlara yeni bir yaklaşım sunuyor. 
Güzelliğinize…

<p>Pürüzsüz cilde sahip olmak kadınların en hassas olduğu noktalardan biri. Hava şartları, yanlış ku

Kışa girmeden pürüzsüz cildin sırrı

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi