• $15,8806
  • €16,7561
  • 937.657
  • 2393.61
12 Ocak 2014 Pazar

Daha genç bakan gözler istemez miydiniz?

Genç gözler demek genç bakışlar demek. Ve evet genç bakışların daha etkileyici olduğu da büyük bir gerçek. Göz çevresi bakımınız için size önereceğim sistemlerle artık daha genç bakabileceksiniz.

EYE CELL: Eye cell uygulaması, göz çevresindeki ince çizgilerde, göz altı torbalanmalarında, morluklarda, elastikiyet kaybı olan üst ve alt gözkapağında göz çevresini korumak ve canlandırmak için uygulanan etkili bir yöntem. Göz çevresi için uygun olan botanik kök hücre ekstreleri; üzerinde saç teli inceliğinde iğnelerin bulunduğu roller ile göz altları ve üst göz kapağına, çizgilenme problemi var ise göz çevresine yediriliyor. Ardından göz etrafına kolejen üretimini artıran göz çevresindeki ince deriyi yenileme özelliğine sahip zar şeklinde soğuk jel peptide pach uygulanıyor. Pachler ciltte 15 dakika bekletildikten sonra çıkarılıp uygulamanın devamı olan serum kullanılıyor. Ardından soğuk krem uygulanarak işlem sonlandırılıyor. Roller ile amaç hücre yenilenmesini ve kullanılacak ürünlerin cilt altına emilimini artırmak.
Eye cell uygulaması yaklaşık 30-40 dk sürüyor. Ve kişinin göz çevresi sorununa bağlı olarak 4-8 seans uygulanabiliyor. 10-15 gün aralıklarla yapılması yeterli. En güzel yanı ise sosyal yaşantınızı etkilemeyen ve makyaj yapmanıza engel olmayan bir yöntem olması.
Fraksiyonel Karbondioksit CO2 Lazer: Göz altı ve üst göz kapağındaki yağ bezeleri, lekeler, benler ince veya derin çizgiler, elastikiyetini, canlılığını yitirmiş deri için kullanılabilen bu lazer yöntemi gerçekten iç rahatlatıcı ve gözle görülür sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.
İşlem genelde 1-2 seans uygulanıyor. İşlem öncesi göz içine genelde lens gibi bir aparat yerleştiriliyor ve daha sonra problemli bölgeye lazer atışları yapılıyor. Ağrısız bir işlem olduğunu söylemekte fayda var. 3-5 gün dinlenmeniz ve gözlerinizi korumanız gerekebilir.
EYE PEEL: Göz çevresinin aydınlanması, ince çizgilerin görüntüsünün yumuşatılması için ve leke problemi olan kişilerde uygulanabilen Eye Peel de son derece etkili bir bakım yöntemi.
Önce özel solüsyonla göz çevresi temizleniyor. Ardından kalem şeklindeki peeling solüsyonu göz çevresine uygulanıyor. Uygulama süresi sona erdiğinde mendil şeklindeki temizleyici ile işlem durduruluyor ve hemen ardından uygun serum kullanılarak işlem sonlandırılıyor. Toplamda 20-30 dk süren bu işlem probleme göre 5-8 seans ideal. 10-15 gün aralıklarla uzmanınızı ziyaret edip seanslarınızı sürdürmeniz sonucunda canlı ve sağlıklı bir göz çevreniz oluyor.
Güzelliğinize...

<p>Sadakatsiz dizisi Doctor Foster dizisinden uyarlanmış ve özellikle ilk sezonu ile ekrana damgasın

Sadakatsiz'de finale giderken 3 muhtemel senaryo

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister