• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
6 Ekim 2013 Pazar

Benleriniz canınızı mı sıkıyor? Kurtulun gitsin

Bazı kadınlara ben çok yakışıyor. Dudağın yakınlarında, yanağın dudak üstüne yakın kısmında bulunan ve gülümsemesine anlam dahi katan bu benlere, pek çok kadın sahip olmak ister. Hatta kalemle benlerini belirginleştirenler var. Fakat bazıları kendimizi güzel hissetmemizi bırakın, kötü hissetmemize bile yol açabiliyor. Fazla dolgun, fazla koyu renk, et beni dediğimiz türlerden kurtulmak isteyebiliyoruz. Ve eğer kendimizi onlarsız daha iyi hissedeceksek iz ve dikiş olmaksızın kurtulmamızı sağlayacak yollar var. Özellikle lazerle ben aldırma tedavisi fraksiyonel karbondioksit CO2 lazerlerle gerçekleştirilebiliyor.
Epidermal ve dermal olarak nitelenen bu nevuslar, yani sağlık açısından zararsız, sadece estetik açıdan rahatsız eden bu benlerden kurtulmak tek seansta, üstelik dikiş ve iz kalmadan, acı duyulmadan mümkün. Çok daha derin olan köklü nevuslar ise cerrahi olarak çıkartılmalı tabii.
Özellikle de göz üstlerinde ve altındaki benlerinden kurtulmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Bununla beraber gözaltındaki yağ butoncukları da lazerle temizlenebiliyor. Uygulamada lokal anestezi yapıldığından ağrı hissi de duyulmuyor. Benlerin bulunduğu alanlara lazer atışı yapılıyor ve benler yok olarak, deri rengi koyu pembe bir hal alıyor. Bir adet ben veya yağ bezesinin giderilmesi sadece saniyeler içinde hallediliyor. Bu da çok cazip bir durum. Ayrıca benlerin alınmasından sonra 10-15 gün arasında o pembelik de kaybolarak cilt normal halini alıyor.
Bir kadının kendini mutlu hissetmesi yaşam kalitesinin de artması anlamına gelir. Sizi mutsuz eden şeylerden kurtulmanızı sağlayacak yollar varsa uzmanına danışın, uygulamaya dair detayları öğrenin ve eğer edindiğiniz bilgiler sizi tatmin ederse onlardan kurtulun. Ama mutlaka uzman isimlere başvurun. Yapılacak uygulamadan sonra hemen farkı görebileceksiniz.
Güzelliğinize…

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi