• $13,5316
  • €15,3114
  • 796.941
  • 1910.29
23 Eylül 2012 Pazar

En Büyük Show...

Gerçekten de En Büyük Show adı gibi. Show TV içyapımlar ekibi sıfırdan bir proje yaratıp günlerdir konuşturuyorlar. Ben ekran karşısında izlerken eğlendim ve benim gibi birçok arkadaşım da eğlenmiş. Yemekteyiz ardından Bugün Ne Giysem, Ferhat Göçer'in, Sibel Can'ın ve Volkan Konak'ın müzik ziyafetleri Show TV İçyapımlar imzası taşıyordu. Her program kendi adıyla fenomen olmuştu. Şimdi sanırım bu program konuşulacak. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum...

Bülent Ersoy rüzgarı
İki haftadır Cahide'de Bülent Ersoy rüzgarı esiyor... Geçen seneden bu yana ne zaman Cahide'de Bülent Ersoy çıksa gidiyorum ve müzik ziyafeti çekiyorum kendime. En sevdiğim şarkı da 'Biz Ayrılamayız'. Bülent Ersoy'u bu kadar keyifli hiç görmemiştim. Bunca zaman içinde izlediğim programları da güzeldi ama en güzeli bu programdı. Diva, şarkılar söyledi göbekler attı, espriler yaptı. Eminim bir daha çıkarsa o gece orada olan herkes tekrar gitmek isteyecektir.

Türk Sineması'na destek verelim
Geçen hafta sinemaya gitmeye karar verdik. Ve filmlere bakarken bir Türk Yapımı gözümüze çarptı. Ona gitmeye kara verdik. Biletleri aldık salona girdik koskoca salonda 10 kişi bile yoktu. İçim burkuldu. Ben ki sinema filmlerini takip ederim elimden geldiğince de Türk yapıtlarına giderim. Benim bile gözümden kaçmış. 'Çok tanıtım filan yapılmadı mı?'diye kendi aramızda konuştuk. Dram ve romantizmi barındıran 'Geriye Kalan'dan bahsediyorum.
7 yıldır evli bir kadının kocasının çalıştığı yerdeki bir kadınla aldatmasını öğrenmesiyle başlayan film bir kadının yalnız kalmaktan, küçük kızını babasız büyütmekten, evini ve gelecek hayallerini kaybetmekten korkmasıyla devam ediyor. İzlerken sizi düşündürüyor. Etrafınızda olup biteni gözünüzün önünden geçiriyorsunuz. Elimizden geldiğince Türk yapımlarını destekleyelim.

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p class='MsoNormal'> </p>

Galatasaray kötüye gidiyor

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor