• $16,7832
  • €17,4971
  • 976.051
  • 2443.77
11 Kasım 2012 Pazar

Aşka inananların filmi

Günlerdir Evim Sensin'i izlemek için sabırsızlanıyordum. Ve beklenen an geldi arkadaşım Tuba Albustanoğlu'yla düştük sinemanın yoluna. Giderken ben sulu gözlü, hemen mendili yanıma aldım. Tuba kendinden emin bir şekilde ağlanacak ne var havasındaydı. Sinemaya girerken bizde bir hazırlık tam film havasına girdik. Filmin ilk yarısı çok güldük, bizimle tüm sinema salonundakiler de gülüyordu. Tuba bir ara bana dönüp hani ağlıyorduk, gülüyoruz dedi. Ben de bekle ve gör dedim. İkinci yarı başladı, tam beş dakika sonra gözyaşlarımız da süzülmeye başladı. Bir ara yanımda filmi izlemeye gelen kadının hıçkırıkları konsantremi bozdu.  Film tam aşk filmi olmuş. Yaşanmışlık var.
Özcan Deniz'le Fahriye Evcen'in gerçekte yaşadığı aşk filme geçmiş. Beni senaryo, çekimler ve oyuncular çok etkiledi.  Özcan Deniz artık gerçekten kendini başka konumlamaya başladı. Bir önceki filminden çok yol almış.
Eğer aşka inanıyorsanız mutlaka izleyin derim...

Bu kışın gözde mekanı...
Levent Çarşı'nın içinde açılan Bombay Club şimdilerin en gözde mekanı. Geçen hafta Armağan Çağlayan'ın Kazancılar Kebapçısı'na yemeğe gittik. Tam Bombay'dan bahsederken Kazancılar'ın altına açıldığını duyunca merakla yemekten sonra indik. Saatin erken olmasına rağmen mekan çok doluydu. Bu kış çok konuşulan mekanların başında gelecek Bombay. Personeli de çok şeker ve hepsi çok profesyonel.

Özlem sona eriyor
Nükhet Duru yepyeni şarkılarla geliyor. Aylar önce Yaşar Gaga'nın Dj'lik yaptığı Of Pera'da ilk defa bir şarkısını dinlemiştim. Sesini özlediğim Nükhet Duru çok güzel bir Sezen Aksu şarkısıyla göz kırptı, dijital ortamda ve sanal medyada çok ses getirdi. Albümde birbirinden güzel yine Sezen Aksu imzalı şarkılar var. Sahne çalışmalarına aralıksız devam etmesine karşın, 2006'dan beri yeni bir albüm yapmayan Duru'nun bu albümünde Sezen Aksu'nun yanı sıra Aysel Gürel, Şehrazat, Nazan Öncel, Fatih Kısaparmak, Sıla, Mithat Can Özer ve Sunay Özgür'ün imzaları var. Nükhet'in bomba gibi gelen Tam Zamanında albümüyle bol bol özlem gidereceğiz...

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kıymetli izleyen HELAL kelimemiz Arapça kökenli olup izin

Helal olsun! Diyorum

Cezaevinde öğrendi! Devlet desteğiyle mesleği haline getirdi

Dalgıç son anda köpekbalığına yem olmaktan kurtuldu! Dehşete düşüren an

Model uydu yarışmasında dünya birincisi oldular! Türkiye'nin ilk cep uydusunu yapan ekip