• $9,4793
  • €10,9976
  • 549.125
  • 1506.82
6 Ağustos 2018 Pazartesi

Siyonistler, dünyayı Erdoğan’a karşı kışkırtıyor

Papaz Brunson krizinin neden bu kadar büyüdüğüne anlam veremeyenler var şüphesiz. ABD’nin, yarım asrı geçen stratejik ortağını, Evangelik bir Papaz için tehdit etmesi, yaptırım uygulamaya geçmesinin anlamı nedir?

Brunson, bütün dünyayı Erdoğan’ın üzerine saldırtmak için iyi bir malzeme. Tehditlerin, Papaz’ın ev hapsine çıkarıldığı gün yapılması ayrıca manidar. Bu kişinin serbest bırakılmasını istedikleri falan da yok. Dünya siyonizmi, bir asır önce olduğu gibi Ortadoğu planları önünde Erdoğan’ı engel görüyor. Abdülhamid gibi Erdoğan’ın da bertaraf edilmesini istiyor. Bu nedenle bütün dünyayı Erdoğan’ın üzerine saldırtmaya çalışıyorlar.

Newsweek’in ses getiren yazısını da böyle okumak gerekiyor. Brunson üzerinden bir kriz üretip Türkiye’yi hedef tahtasına oturttular. Yazıda yer verilen şu sözlere bakın:“Özgür dünya Erdoğan’a karşı ne kadar çabuk harekete geçerse dünyamız o kadar güvenli olacaktır. Türkiye dönüştürülmeli!” Bu satırlar açıkça Türkiye’ye dönük bir dış müdahale çağrısı değil mi? Erdoğan’a karşı dünyayı harekete geçirmeye çalışanlar küresel siyonistler ve Evangelistlerdir. Ki uzun süredir bu işle meşguller. Avrupa ile birkaç yıldır yaşadığımız sıkıntıların sebebi de bu siyonist gücün kışkırtmalarıdır. 2013’ten beri Avrupa’yı Erdoğan’a karşı ayaklandırmaya çalışıyorlar. Avrupa’da esen Türk düşmanlığının, Erdoğan karşıtlığının arkasında bu küresel siyonist çete var.

Newsweek’in dünyayı Türkiye’ye karşı müdahaleye çağırması aslında yıllardır içerideki darbe girişimlerinin, terörün, ayaklanmaların arkasında kimlerinin bulunduğunu da ele veriyor. Gezi ayaklanması, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbesinin “Türkiye’yi içeriden dönüştürme” girişimi olduğu şimdi daha iyi anlaşılıyor.

FETÖ ve PKK’nın tasfiye edilmesi üzerine artık içeride operasyon yapamaz hale geldiler. Bu yüzden dış müdahaleden başka seçenek görmüyorlar. Ki bunun için ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar Türkiye’yi bir Irak, Suriye yapamayacaklar. Buna güçleri yetmez.

Ancak yine baskıyla, zorla, tehditle, şantajla Türkiye’yi “ikinci İsrail”in önünde engel olmaktan çıkarmaya uğraşıyorlar. Ellerinden gelse tabii ki askeri müdahaleye de kalkışacaklar. Fakat bu o kadar da kolay değil. Bugüne kadar Türkiye’yi korkutamadılar, bundan sonra da başaramayacaklar. Türkiye’nin güney sınırlarında kurmaya çalıştıkları “terör devleti” yerle bir edildi. Şimdi Erdoğan’da bekledikleri Fırat’ın doğusuna müdahil olmaması. Abdülhamid’i Birinci İsrail’in önünde engel olarak gördükleri için bütün dünyayı ona karşı kışkırttılar; Erdoğan’ı da “İkinci İsrail’in” önünde engel gördükleri için bütün dünyanın hedefi haline getirmeye uğraşıyorlar. Papaz Brunson aslında küçücük bir detay olarak kalıyor bu tabloda; asıl dertleri-sancıları Ortadoğu, İslam dünyası ve dolayısıyla da Erdoğan Türkiyesi’dir.

<p>Gençler nöbet tutuyor. Sürücüleri  uyarıyorlar. İstanbul Arnavutköy'de uçuran kasis sürücülere zo

Arnavutköy'de uçuran kasis

Mersin Uluslararası Limanı'nda 60 kilo 950 gram kokain ele geçirildi

Hayvancılıktan sağladıkları gelirle 35 ülke gezdiler

Japonya'da Prenses Mako ile Komuro Kei evlendi