• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
2 Kasım 2015 Pazartesi

Siz Türkiye halkını tanımamışsınız

PKK ve PYD içeriden ve dışarıdan silahla saldıracak, FETÖ, Doğan Medya ve CHP yönetimi olmadık ittifakları kuracak, küresel sermayenin sözcüleri kime oy verileceğini dikte edecek, Türkiye halkı da buna boyun eğecek, öyle mi?

Temmuz ayından itibaren PKK terörüne karşı verilen mücadelede görülmemiş başarılar kazanıldı. Sinsi bir politik papazın, düzmece hocanın örgütüyle planladığı kozmik oda tertibi işte bu günlere yönelikti. O tertip başarılı olsaydı bugün silahlı ve silahsız kuvvetlerimiz teröristleri etkisiz hale getiremezlerdi. Şimdi sıra teröristlerin hamisi rolündeki FETÖ örgütü ve onunla işbirliği yapan politikacılara gelmiştir.
Balyoz ve Ergenekon davaları bu davaları tezgâhlayanlara karşı yeniden açılmalı ve sonuna kadar sürdürülmelidir. Türk Silahlı Kuvvetleri’ni yıkmak isteyen ve hükümetimizi çapraz ateş altında tutanlar ortaya çıkarılmalıdır. Tıpkı Tahşiye gurubu davasında olduğu gibi masum insanları hapislerde yatıran FETÖ’cü polisler hak ettikleri cezaya çarptırılmalıdır. Hrant Dink cinayeti başta olmak üzere tüm faili meçhuller açığa çıkarılmalı, Fethulahçı polis – medya- politikacı örgütlenmesinin damar ve sinir yapısı deşifre edilmelidir.
Etrafı ateş çemberine alınmış Türkiye’nin bir barış ve istikrar adası, ekonomik gelişmesini sürdüren tek ülke olarak yoluna devam etmesi düşmanlarımızı zıvanadan çıkarttı. Türkiye’yi bir koalisyonlar dönemine sokarak hareketsiz ve etkisiz bırakmak istediler. AK Parti-CHP koalisyonu için kampanyalar düzenleyerek, muhafazakâr kesimden tutarsız ve kötü niyetli insanları devşirerek tuzaklar kurdular. Halkımız işte bu tuzakların hepsini boşa çıkarttı.
Ülkesinde neredeyse hiç sanayi bulunmayan ve banka sektöründen para kazanan İngiliz medyası son yıllarda Türkiye’ye kayan Ortadoğu sermayesini yeniden kazanmak için Sayın Cumhurbaşkanımıza ağız dolusu saldırırken küresel sermayenin Türkiye’deki solcu şakşakçıları da onunla birlikte halkımıza parmak sallıyorlardı. Bir türlü anlamadılar, Türkiye’yi yabancı medya değil bizzat Türkiye halkının kendisi yönetmektedir.
Seçimleri AK Parti’nin tek başına kazanacağına emindim. Evvelki gün yazdığım gibi, Türkiye halkının en zayıf göründüğü an aslında onun en güçlü anıdır ve teröre karşı mücadele söz konusuysa halkımız bu mücadeleyi verene destek olur. Aslında, bunu uzun bir süre AK Parti-CHP koalisyonunu savunan yeminli Erdoğan düşmanı küreselciler de anlamışlardı. Bu nedenle seçimden birkaç gün önce bu kez Erdoğan’la Davutoğlu’nun uyumlu çalışmasından dem vurmaya başladılar. Onlara şunu hatırlatmak gerek, biz onları, ne olduklarını, kim olduklarını, nereden gelip nereye gittiklerini anladık. Kendilerini daha fazla açık etmeden akıllarını başlarına toplasınlar.
Sonuç olarak, ‘nerede kalmıştık’ diyoruz, durmak yok, yola devam.

<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!