• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
22 Aralık 2010 Çarşamba

Trabzonspor'un yeni yüzü

Öncelikle kongrenin, bundan sonraki Trabzonspor için hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Trabzonspor için ligin ilk yarısı güzelliklerle dolu geçti. İkinci devrenin de böyle devam edeceğini, Şenol Güneş varken bunu söylemenin zor olmadığını biliyorum.
Trabzonspor'un yeni yönetiminden ciddi bir ricam var. Sakın ola ki yönetim kurulu üyeleri; 'Başkan ne yaparsa doğru yapar' düşüncesinde olmasın. Tüm yöneticiler, başkanın yapacağı her hareketi ayrı ayrı kontrol altında tutmalı. Yanlış yapmaya müsait, maddi bakımdan zayıf, başka kulüpler hakkında lüzumlu ve lüzumsuz konuşmaları nedeniyle Trabzonspor'un önü çok açık değil. Başkan kardeşimiz mühendis olmasına rağmen konuşmalarına baktığımızda parasal hesapları telaffuz ederken inandırıcı değil. Trabzonspor'un yönetiminde 3 tane kredi kartının olduğunu öğrendim. Bunların bir tanesini başkan istediği gibi kullanıyormuş. Tek imzayla hiç kimsenin kullanma hakkı olmamalı. Çünkü Trabzonspor parasal yönden çok rahat değil. Bu nedenle gelişi güzel hesapsız harcamalar olabilir bunu da yönetim sürekli kontrol altında tutmalı. Ayrıca başkanın maddi bakımdan Trabzonspor'a verebileceği ne kredisi var ne de parası var. Ama yönetimdeki arkadaşlarımızın bir kısmının hem kredisi hem de parası var.
Bu şerefli hizmete talip oldunuz, dilerim Allah'tan bahsettiğiniz 3 yılı 6 ayda bitirmezsiniz. Trabzonspor'un şu anda iki büyük varlığı var. Birisi teknik hoca Şenol Güneş, diğeri de canını dişine takan futbolcularımızdır. Bunları çok iyi koruyun, kollayın. Onları koruyup kollamak demek Trabzonspor'a sahip çıkmak demektir.

<p>Ali Nuri Türkoğlu, Payitaht Abdülhamid dizisinde Emanuel Karaso karakterini oynamıştı. 30 yılı aş

Ali Nuri Türkoğlu'ndan samimi açıklamalar

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak