• $16,3337
  • €17,4368
  • 969.513
  • 2418.1
1 Haziran 2011 Çarşamba

Trabzonspor ve Güneş

Trabzonspor'daki son duruma bakıldığında, yönetim takımın omurgasını yok etti... Her işin, her görevin  taşıyıcısı olarak ciddi bir yöneticisi ve başı olur ama Trabzonspor'da bu yok. Kongreden önce yazdığım yazıları kanıtlarcasına Trabzonspor yönetimi beceriksiz davranıyor. Kaybedilen futbolcuların yerine kimler monte edilecek takım nasıl düzeltilecek bunu kafamda bulamıyorum.
Ancak bir düşüncem var o da Trabzonspor'un en büyük omurgası Şenol Güneş. Güvencem yönetim değil, Güneş'in becerisi ve vereceği işaretlerle Trabzonspor'u tekrar ayağa kaldırmasıdır. Sorumsuz, dikkatsiz, tedbirsiz davranışların vebalini de bugünkü yönetim kurulu başkanı ödeyecektir. Ama ne yazık ki o hiçbir şey kaybetmiyor çünkü kaybedecek birşeyi yok. Kaybeden Trabzonspor'u bizim gibi çok seven, onu beyninde ve kalbinde taşıyan insanlar oluyor. Bugünkü üzüntü de odur.

YÜKÜ TAŞIYAMADILAR
Meydanlarda şunu bunu suçlayan taraftarlara sesleniyorum; bırakalım o tip suçlamaları. Trabzonspor'un Kaf Dağı'nın bu şekilde harcanmasına sebep olanlara karşı hareket edelim. Çünkü bu işi taşıyamadılar.
Bu arada Samsunspor'a ve Orduspor'a Süper Lig'e 'Hoş geldiniz' diyorum. Başarılarının devam etmesini cenabı hak'tan niyaz ediyorum. Tekrar söylüyorum hem omurga hem kasnak hem kurtarıcı olarak Şenol Güneş'ten büyük umudum var. Yönetim şunu ihmal etmesin. Şenol Güneş'i dinleyip projeleri ona hazırlatsınlar.

<p> </p>

Ev kiralamasına sınırlama gelir mi?

Eşek arısının fare avı dehşete düşürdü! Saniye saniye kaydetti

Selçuk Bayraktar'ın kumanda ettiği MiG29 ile kol uçuşu yaptı! AKINCI TİHA'nın Azerbaycan'daki ilk uçuşu

Turistler için cazibe merkezine dönüştü! Çölün ortasında kuruldu