• $16,274
  • €17,2721
  • 960.704
  • 2554.08
26 Mayıs 2011 Perşembe

Şaibesiz şampiyon Trabzonspor

Şaibesiz, kusursuz, hatasız şampiyon Trabzonspor... F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın imalı konuşmalarının suçluluğu gösteren şüpheler taşıdığı çok net. Bu bakımdan Trabzonspor'un; helalinden, hakkıyla şampiyon olduğunu herkes görüyor, Allah da biliyor.

KOCAMAN HAKLI
Fenerbahçe Teknik Direktörü demişti ki; 'Asıl şampiyonluk F.Bahçe ile Trabzon arasında bir maç yapılarak belli olmalıdır.' Hadi buyrun. Gelin bunu yapalım, şampiyonluk Türk futbolunun devrimcisi Trabzonspor'un mu olacak Fenerbahçe'nin mi olacak o zaman hak yerini bulsun. Bunları söylerken Fenerbahçe'yi küçültmüyorum. Sonuç olarak bu iki takım arkalarındaki takımlara 20 puanlık fark atarak Süper Lig'de farklı bir yarış vermişlerdir. Sadece Fenerbahçe'yi tebrik etmiyor, iki takımı birlikte kutluyorum. Ama  ne yazık ki spor yazarları Trabzonspor'u görmezden geliyorlar. Bu tavırlarıyla Türk futboluna hizmet ettiklerini mi düşünüyorlar çok merak ediyorum? Elbette ki şampiyonun hesabına konuşabilirsiniz ama aynı puanı taşıyan averajla kaybetmiş Trabzonspor'dan hiç bahsetmeyen spor adamları ve spor yazarları siz o kalemleri o ekranları bırakın.

ŞAİBELER BİTMELİ
Erman Toroğlu bir kaç hafta önce demişti ki 'Bu iki takım şampiyon olsa ne olacak. Yurt dışına gider ve hemen dönerler.' Ama şimdi bakıyorum da Fenerbahçe'yi ballandıra ballandıra yazıyorsun da averajla şampiyonluğu kaybeden Trabzonspor'dan hiç bahsetmiyorsun.
Trabzonspor, Türk futbolunun devrimcisidir hep de öyle olacaktır. Şaibelerin üzerine gidelim. Türk futbolunu hep birlikte koruyalım.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''