• $15,9368
  • €16,7963
  • 928.425
  • 2394.83
13 Ekim 2011 Perşembe

Milli takım tat vermiyor

Azerbaycan karşısında zevk vermeyen, kalitesiz ama gayretli bir milli takım izledim. Avrupa'daki hocaların hemen hemen hepsinin üstünde görünen bir teknik direktöre sahibiz ama milli takım hocası ile oyuncuların arasına tercüman girdiğinde bu sonucun ortaya çıkması normal. Uluslararası bir işadamıyım. Lisan bakımından yoksunum. Bu nedenle tercümanlarla çalışmanın zorluğunu ve tercüman hatalarından düştüğüm yanlışları çok iyi biliyorum. Her neyse bunu geçtik.
Play-off'taki rakipler güçlü. Bence her kulüp hocası kendisinden oyuncu alınsın ya da alınmasın bir milli takım taslağını Hiddink'e sunmalıdır. Çünkü kulüp hocaları futbolcunun oynayacağı taraftaki vasıflarını daha iyi bilir. Öyle olmazsa oynadığımız bu futbolla bundan sonraki devrede netice alabileceğimizi zannetmiyorum. Kimseyi eleştirmek istemiyorum ama Azerbaycan karşısında öldük öldük dirildik. Azerbaycan kardeş takımımız ama futbol da aramızdaki fark bilinmektedir.
Alman Milli Takımı'nı ayakta alkışlıyorum. 10 maçta 30 puan alarak grup lideri oldu, bir de bunun yanında eğer 10 maçın 9'unu kazanıp Belçika'ya kaybetse biz de mağlup sayılacaktık. Yani Almanya hem kendisi yürüdü gitti hem de bizi aldı götürdü. Milli Takım'a milli gözlerimizle bakarak hep birlikte yardımcı olmalıyız. Aksi halde bundan sonraki milli takımın önünü açmamız mümkün olmayacaktır.

<p>Earle Dickson, 1920'li yılların başında genç ve oldukça sakar bir kadınla evli olan bir şirket ça

Yara bandı nasıl icat edildi? | İcat Çıkarma #7

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama