• $15,5603
  • €16,2679
  • 900.1
  • 2422.59
23 Şubat 2011 Çarşamba

En büyük Trabzon başka büyük yok

Trabzonspor, vekalet vermeden bir geceliğine emaneten verdiği koltuğunu geri aldı. İstanbul takımları maçlarının yüzde 40'ını yaşadıkları şehirde oynamalarına rağmen birazcık yukarıya doğru kıpırdadıklarında sevinçlerinden ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Trabzon sadece 17 maçını evinde oynuyor. Onlar gibi 25 maçını değil. Tüm bunlara rağmen büyük bir mücadele sergileyen Şenol Güneş'i kutluyorum. Futbolcularımızı gözlerinden öpüyorum.
Önemli olan aslında bu değil. Türk futbolunun, yabancı futbolcu kullanmadaki yanlışlığı. Bakınız bu nedenle milli takım teknik direktörü kadro kurmakta zorlanıyor. Ne kulüp başkanları ne federasyon ne de spor yazarları bunun farkında.
Her takımda en fazla iki tane yabancı oyuncu olmalı. Hatta antrenörü yabancıysa bir tane yabancı oyuncu hakkı olmalı.
Bu A milli takımın rahat kurulması için şart.

PARA HER KAPIYI AÇMAZ
Gelelim Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde protokol tribününde yaşanan çirkinliklere. Devlet tribün anarşisini bitirmek için kanunlar çıkarmaya çalışıyor ama kulüp başkanları ve yöneticiler protokol tribününde olay çıkartıyor. Terbiye, eğitim, kültür bakımından uygun olmayanlar protokol tribününe alınmamalı. Başkan olmak, paralı olmak her kapıyı açmamalı.
Futbol; sportmenlik, nezaket, dostluk, insanların birbirini sevmesi için bir yarış sporudur. Bunu anlamaktan aciz insanların şeref tribününe oturmaya hakkı yoktur.
Beşiktaş-F.Bahçe maçında benim de soyadımı taşıyan ve akrabam olan İsmail Cevahir'in yaptığı yanlış için bütün sporseverlerden özür diliyorum.
Hadiseyi yapan da tahrik eden de statlara alınmamalı.

<p>T-129 ATAK ilk uçuşunu 17 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirdi. Helikopterin ilk teslimat ise  2

TAARRUZ VE TAKTİK KEŞİF HELİKOPTERİ - T129 ATAK

Okul bahçesine inşa ettiler! ''böcek oteliyle'' canlıların yaşamını öğreniyorlar

NASA görüntüleri paylaştı! Mars'taki gizli geçidin sırrı ne?

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz