• $18,1075
  • €18,4568
  • 1030.23
  • 2950.1
2 Mart 2011 Çarşamba

Bu futboluyla Trabzon favori

Trabzonspor-Kayserispor maçı için 'Yılın karşılaşması' demek doğru olur. Doya doya futbol izledik. Her iki takım kazanma azmiyle hem mücadele hem futbol adına bütün güzellikleri ortaya koydular.
Bu futbolu oynayan çocuklara ve onların antrenörlerini kutluyor, yılın en güzel futbolunu izlettikleri için onlara teşekkür ediyorum.
Her iki takım da galip gelmek için oynadı ama maç 3-3 bitti. Aslında adil bir sonuç oldu. Hakemin maç boyunca verdiği kararlara baktığımız zaman ise iyi bir maç idare ettiğini söyleyebilirim. Ama ne yazık ki kendini bilmez Trabzonsporlu olduklarını düşünmediğim insanların attığı bir cisimle hakem yaralandı. Bu hareketin Trabzonspor'a zarar vereceğini bile bile yapan insanlar tespit edilmeli ve statlara sokulmamalıdır.
Bence bu çocuklar Trabzonlu da değil. Trabzonsporlu da değil. Hatta benim için insan da değiller.

HER MAÇ BİR FİNAL
Sevgili Şenol'um; en iyi yoldasın. Trabzonspor'un ipi göğüsleyeceğine inanıyorum ama artık küçük takım olmadığını unutmamak gerek. Puan cetvelinin en üstündeki ile en altındaki takımların hepsi canını dişine takarak oynuyor. Bunun örneğini Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında gördük. Nitekim Kasımpaşa, Fenerbahçe'den daha çok pozisyon yakaladı ancak değerlendiremedi. Bu bakımdan bundan sonraki her maç bir finaldir. Eğer bu hafta Beşiktaş'ı yenebilirsek şampiyonluğun en şanslı adayı biziz.
Beşiktaş'ı İstanbul'da yenmek de Trabzonspor için zor değil. Beşiktaş'la yapacağımız maça Trabzonspor taraftarlarının muhakkak gitmesini ve takımlarını tribünden desteklemesini rica ediyorum. İyi oynayan kazanacaktır. İnşallah iyi oynayan da biz olacağız.
Şu anda şampiyonluğun 4 adayı vardır. Trabzonspor, Kayserispor, Fenerbahçe ve Bursaspor.
Yarış bu dört takım arasında geçecektir. Hepsine başarılar diliyorum.

<p>Barış Akarsu Merhaba filmi Gişeci'nin bu haftaki konuğu.  Mert Dikmen ve Can Anar'ın senaristi ol

Barış Akarsu Merhaba filmi hakkında tüm bilinmesi gerekenler

İngiliz casusun kamerasından Türkiye! Yıllar sonra ortaya çıktı

Uzay meraklısı çocuklar yeniden Türkiye'de buluştu

Bakan Koca son hazırlıkları inceledi! Türkiye'nin en büyüğü olacak