• $17,9331
  • €18,4099
  • 1039.38
  • 2864.25
26 Ağustos 2017 Cumartesi

Eyvah yine veriyorlar gazı Ertuğrul’un fanilası!..

Yeni parti geliyormuş?!..

Süper işler yapacakmış.., Off yani, var ya.., herkes korksunmuş, Türkiye’de dengeler değişecekmiş…

Bunları kim mi söylüyor?..

Kim olacak, Babıali’nin objektif, ilkeli, tarafsız ve acayip gayrı-yandaş ahalisi…

Bakın, tecrübeyle sabittir ki, eğer bunlar gaz vermeye başladılarsa, geçmiş olsun… (Gerçi bu, malûmun ilamıdır, lakin ben yine de uyarayım dedim…)

Bunların “Maşallah” dediği üç günde tepetaklak gidiyor… Verdiler odunu, verdiler gazı.., böyle çok kişiyi yediler...

Bir zamanlar Latif abiye de vermişlerdi benzer gazı… Aldıkça gazı, sağ sol demeden herkese göz kırptı… Müslüman liberal muhafazakar solcu demokrattı. Şarabın tadı hariç her şeyini bilen bu adam, aranan kandı.., AK Parti’yi bölen adam olacaktı…

Nerde şimdi Latif abi?.. Yok!..

Lakin Erdoğan karşıtlığı sınır tanımamıştı…

Selo umut olmuştu… CHP’den yoktu umutları, Selo’ya barajı aştırıp Erdoğan’a karşı zafer kazanacaklardı… Televizyonlarda verdiler gazı, söylettiler sözlü sazlı.., Lakin Selo şimdi içeride çalıyor sazı.., gazı verenlerin ise elinde kaldı sazın sapı!.. (Ulan ben de aldım gazı, şiir gibi gidiyor yazı!..)

Yenilmişlik kompleksine duçar oldukları için ayırt etmeksizin her muhalife verdiler gazı…

Kaset kumpasıyla koltuğa oturan Kılıçdaroğlu’nu ‘yerli Gandi’ diye yutturmaya çalıştılar. Girdiği tüm seçimleri kaybetti. Meclis’te bir şey yapamayınca, o da vurdu kendini yollara… Bin liralık Etro gömlekle başlamıştı işe… Bugün ise dolaşıyor beyaz atlete!..

Velhasıl gaz alıp gaz vermek otomatik refleks oldu…

Hani Zulu Kabilesi’nden Mokoko iktidar aleyhine bir şey söylese, bizim Babıali’nin paçozları; ‘Sonuna kadar Mokoko, işte reis dediğin böyle olur…’ derler. ( Sonra bir bakmışsın ertesi gün Mokoko’yu kazana atıp pişirmişler!..)

Şimdi büyük ümit Meral Akşener… Yeni parti kuracak, Türkiye sarsılacak!..

Veriyorlar gazı!..

‘Merkez sağ parti’ olacakmış, biraz ‘Çapraz sol’, hafiften ‘Orta Liberal’ ve de bildiğin ‘Diyagonal Paralel’ bir parti!..

Ne kadar looser varsa toplanmışlar… (Latif abiyi de unutmayın!..) Ahmet Hakan da vermeye başlamış gazı... Kimi tuttuysa kuruttu.

Eh, büyük geçmiş olsun!..

HHH

Ertuğrul’un fanilayla imtihanı

Dün, “En Beyaz Türk, Ertuğrul Özkök…” köşesinde ‘atlet güzellemesi’ yapmış. Beyaz atletli bir adamın fotosunun da yer aldığı yazıda şöyle diyor; (birkaç cümle aktarıyorum)

“Bu fotoğraftaki atletli insan, damadı olmakla hep gurur duyduğum Hüdai Oral’dır. Şimdi “atlet” diyorlar ya. Onun halk arasındaki adı “kolsuz fanila”dır... İtalya’da Marcello Mastroianni’nin oynadığı Napoli filmlerinde de, o Akdeniz şehrinin sokaklarında da çok görmüşümdür o beyaz fanilayı…”

Şimdi Ertuğrul’un 18 Kasım 2012’deki köşe yazısına dönelim. Bakalım o zaman nasıl bir ‘Fanila analizi’ yapmış;

“Ben kadın olsam, fanila giyen bir erkekle yatmazdım. Neden dersen, cevabı basit: Adı fanila… Sadece bu, yeter de artar bile. Peki, gömleğinin altından fanila görünen bir erkekle yatağa girilir mi?.. Bir tüyo; Tanıdığım modern kadınların çoğu erkekte faniladan nefret ediyor…” Yerim kalmadı Ertuğrul, yoksa çok
şey söylerdim!..

<p> </p>

Suriye'ye harekatı kimler neden istemiyor?

İbrahim Kendirci panikledi: Annemden saklıyordum!

Sanki o değil bir başkası! Feride Hilal Akın'ın yaptırdığı estetik yok artık dedirtiyor

Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown sitem etti: Benim neyimden nefret ediyorlar?