• $8,3045
  • €10,0766
  • 487.804
  • 1444.87
04 Kasım 2012 Pazar

Amatör küme maçı

Maçın sonucunun önceden belli olduğu düşünülebilir. Çünkü iki takım arasındaki güç farkının bir de sembolü vardı. Akhisar'ın sponsoru gibi 'Köfteci Ramiz', Fener'in sponsoru 'Türk Telekom'du. Farkın nereden geldiği belli...
F.Bahçe yine savunmanın komutanı Yobo'suz ve orta alanın komutanı Meireles'siz oynadı. F.Bahçe'nin maçta rahatlamasında ise en önemli faktörlerden bir tanesi; sakatlıktan sonra geri gelen Mehmet Topal'ın kadroda yer alması ve orta alanı toparlamasıydı. F.Bahçe'de Topal'ın dönmesiyle Baroni yeniden oyun kurucu mevkiine döndü. Caner'in yerine ise bu sefer Stoch başladı. F.Bahçe'de en etkili oynayan oyunculardan biri, birkaç maçtır çok iyi oynayan Stoch ve uzun zaman sonra çok çalışan ve üreten Kuyt oldu.
OLDUKÇA TUHAF GOLLER
F.Bahçe artık adet olduğu üzere 18. dakikada duran toptan Çağdaş'ın kafasıyla ilk golü yedi. Top Selçuk'a çarparak Volkan'ın uzanamayacağı yere gitmişti. Kuyt'ın kafası gol oldu. Ama bu gol de savunmada Çağdaş'a çarparak gol olmuştu. Maçın ilk iki golü tesadüflere de bağlıydı ama 29'da galibiyeti getiren gol Kuyt'ın kafayla altı pasa indirdiği topa koşarak gelen Selçuk'un vuruşuyla gerçekleşti.
2. yarıda yavaş ve büyük oranda F.Bahçe'nin kontrolünde geçen bir amatör küme maçı izlendi. F.Bahçe'nin %66, Akhisar'ın %34 oranla topa sahip olmaları güç farkını ortaya koyuyordu. Maç için 'Türkiye liglerinde futbolun düzeyinin ne kadar düştüğünü sergiliyor' diyebiliriz.

<p>Meteoroloji'nin son verilerine göre hafta ortasında hava sıcaklıkları yükselecek ve yağışlı hava

Ramazan Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?

Demir yoluyla taşınan bor, seramik ve mermer miktarı arttı

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı