• $18,1117
  • €18,2051
  • 1016.29
  • 3020.2
4 Kasım 2012 Pazar

Amatör küme maçı

Maçın sonucunun önceden belli olduğu düşünülebilir. Çünkü iki takım arasındaki güç farkının bir de sembolü vardı. Akhisar'ın sponsoru gibi 'Köfteci Ramiz', Fener'in sponsoru 'Türk Telekom'du. Farkın nereden geldiği belli...
F.Bahçe yine savunmanın komutanı Yobo'suz ve orta alanın komutanı Meireles'siz oynadı. F.Bahçe'nin maçta rahatlamasında ise en önemli faktörlerden bir tanesi; sakatlıktan sonra geri gelen Mehmet Topal'ın kadroda yer alması ve orta alanı toparlamasıydı. F.Bahçe'de Topal'ın dönmesiyle Baroni yeniden oyun kurucu mevkiine döndü. Caner'in yerine ise bu sefer Stoch başladı. F.Bahçe'de en etkili oynayan oyunculardan biri, birkaç maçtır çok iyi oynayan Stoch ve uzun zaman sonra çok çalışan ve üreten Kuyt oldu.
OLDUKÇA TUHAF GOLLER
F.Bahçe artık adet olduğu üzere 18. dakikada duran toptan Çağdaş'ın kafasıyla ilk golü yedi. Top Selçuk'a çarparak Volkan'ın uzanamayacağı yere gitmişti. Kuyt'ın kafası gol oldu. Ama bu gol de savunmada Çağdaş'a çarparak gol olmuştu. Maçın ilk iki golü tesadüflere de bağlıydı ama 29'da galibiyeti getiren gol Kuyt'ın kafayla altı pasa indirdiği topa koşarak gelen Selçuk'un vuruşuyla gerçekleşti.
2. yarıda yavaş ve büyük oranda F.Bahçe'nin kontrolünde geçen bir amatör küme maçı izlendi. F.Bahçe'nin %66, Akhisar'ın %34 oranla topa sahip olmaları güç farkını ortaya koyuyordu. Maç için 'Türkiye liglerinde futbolun düzeyinin ne kadar düştüğünü sergiliyor' diyebiliriz.

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi