• $17,9629
  • €18,4841
  • 1031.89
  • 2884.48
14 Mayıs 2021 Cuma

Ayın favori magazin isimleri

Belki de hepimizin hayatında ilk defa yaşadığı zorlu bir süreci geride bırakıyoruz. 17 günlük kapatmanın bitmesine son günler kala ümidimiz sağlıklı ve keyifli bir yaz mevsiminin bizi bekliyor oluşu. Benim de en büyük temennim şeker bayramı ile yaşadığımız bu zorlu sürecin adım adım bitiyor olması. Buradan da herkesin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Gelelim magazin gündemine göz atmaya...

NEW YORK NEW YORK

Her ayın sonunda gelen gündem raporlarını derleyip magazinin ve sosyal medyanın en çok konuştuğu isimleri kaleme alıyorum. Nisan ayını zirvede kapatan isim tahminimin dışında biri oldu. New York'ta verdiği cesur pozlarla epeyce konuşulmuş olsa gerek ki Nisan ayının magazin favorisi Defne Samyeli oldu. Daha önceki yazılarımda Defne Hanım ile ilgili düşüncelerimi kaleme almıştım. Haber spikerliğini bıraktıktan sonraki izlediği yolu ben şahsen kendisine fazla yakıştıramıyorum. Giyim kuşam hal tavır ve sosyal medya paylaşımları ile kızlarıyla aşık atar gibi bir izlenim bırakıyor bende... O eski ağırlığından eser yok sanki. Zaten güzelliği tescillenmiş ve yaşını hiçbir şekilde göstermeyen bir kadın bunun üzerine hâlâ beni fark edin dermişcesine pozlar veriyor olmasını gereksiz buluyorum.

İLİŞKİLERİNİ HİÇ GİZLEMEMİŞLER...

Nisan ayının en çok konuşulan magazin isimlerini ikinci sırada kapatan tek bir isim değil, bir çift oldu. Oynadıkları dizi aşkı gerçeğe döndü mü yoksa yakın arkadaşlar mı ya da reklam birlikteliği mi derken Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti birlikteliklerini sonunda kabul etti. Bir araya geldiklerinden beri magazin gündemini bu ikili o kadar fazla oyaladı ki artık kabak tadı vermeye başlamışlardı. Hiçbir zamanda aralarındaki ilişkinin gerçek olup olmadığına dair bir açıklamada yapmadılar, ta ki çıktıkları Maldivler seyahatinde el ele görüntülenene kadar. Gazetecilerin sorularına bir de Kerem Bürsin ne dese beğenirsiniz? 'Biz ilişkimizi hiç gizlemedik' diye bir açıklama yapmış. Pes!

HADİSE HADİSESİ

Liste sonunda ise iki kadın ünlümüzün ismi var. Biri Müge Anlı. Nisan ayında tahminim o ki programında işlediği konular bayağı kamuoyunun ilgisini çekti. Listeye girişinde etkili olan bir tahminim daha var o da Instagram'a hızlı bir giriş yapması. Uzun süredir sosyal medyaya direnen Müge Anlı kendine sonunda bir hesap açtı ve bol bol paylaşımlar yapıyor. Listedeki son kadın ünlümüz ise hadise. Ebru Gündeş'le arasının bozulması ile başlayan magazinsel spekülasyonları bir süredir beraber olduğu Kaan Yıldırım ile ayrıldığı dedikoduları takip etti. Magazin Hadise'yi gerçekten seviyor. Bir kısım 'sevgilisiyle ayrıldılar' haberi yaparken bir kısım ise 'sevgilisinin ona lüks hediyeler aldı' haberi yaptı geçtiğimiz ay. Ee bu kadın konuşulmasında kim konuşulsun.

<p>Kelebek camı, bazı otomobillerde ön  kapıda, bazılarında arka kapıda, bazılarında ise her iki

Otomobillerin Arka Kapısında Yer Alan Kelebek Camı Ne İşe Yarar?

Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown sitem etti: Benim neyimden nefret ediyorlar?

'Şimdi Beşir düşünsün!' Aşk-ı Memnu'nun Cemile'si Pelin Ermiş'e kim 40 yaşında der ki...

Tom Cruise hayranlarına müjde! Müzikal film projesine hazırlanıyor