• $13,4335
  • €15,216
  • 793.412
  • 2005.91
25 Ağustos 2011 Perşembe

Milan Baros ne yapmak istiyor!

Real Madrid'de sonradan oyuna girenler; Ronaldo, Benzema, Mesut, Carvalho... G.Saray'da sonradan oyuna girenler; Ayhan, Ceyhun, Yekta ve Engin... Yani şunu anlatmaya çalışıyorum; iki takım arasında büyük fark var. Buna rağmen G.Saray ikinci yarıda bölüm bölüm fena futbol oynamadı. Ama bugünden söylüyorum Fatih Hoca'nın işi zor. Forvette Baros ile olmuyor..
SAVUNMA CAN SIKIYOR
Savunma Servet çıktıktan sonra problem yaşıyor... Ceza sahasına atılan toplarda sorun yaşanıyor. Sabri iyi niyetli ama yetersiz, Ujfalusi'nin tecrübesi her şey demek değil, Çağlar Birinci acemi, Hakan Balta bunca yıla rağmen hala istenen düzeyde değil. Onun için sevgili Fatih hocanın işi zor.
EKSİLER DAHA FAZLA
İyi oynayan Fernando Muslera'nın müthiş bir kaleci olması, orta sahada Melo'nun futbolu yemiş yutmuş birisi olarak göze çarpması yeterli değil...
Çözüm öncelikle golcü, sonra da tempoyu yükseltip savunmadaki hata oranını en aza düşürmek. Fatih Hoca acilen lig başlamadan buna çözüm bulmalı.
Her şeye rağmen geçen sezonki G.Saray ile bu sezonki G.Saray arasında inanılmaz bir fark olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

<p>Çok şanslı biri olduğunu söyleyen Bülent  Serttaş, 'sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyo

Gayrimenkul zengini Bülent Serttaş'ın duası: Rabbim çok para verme!

Fatma Girik kimdir? Usta oyuncu 79 yaşında hayatını kaybetti

İstanbul'da bordo-mavi fırtına!

Beyaz örtü her yeri sardı! İşte Türkiye'den kar manzaraları