• $15,8421
  • €16,7264
  • 931.749
  • 2403.4
6 Şubat 2011 Pazar

Kale çizgisine de ön libero koysunlar

İBB maçında 'Schuster, Guti'yi çıkartıp Ernst'i alarak çift ön libero oynatmalıydı!' diyenler dünkü maçı izlemiş midir acaba? Neyse herkesin görüşü kendine, ne de olsa onlara göre hata hep Schuster'de, tek çözüm çift ön liberoda! Zannedersiniz ki bakanlar kuruluna iki ön libero alınsa, ülkedeki tüm sorunlar çözülecek, enflasyon bile bitecek!
Schuster gibi hem Beşiktaş hem de R. Madrid'i çalıştıran Toshack bir keresinde şöyle demişti: 'Futbol takımları piyano gibidir, bazı oyuncular piyanoyu sırtlarında taşırlar bazıları da o piyanoyu çalarlar.' Bir de Guti gibiler var tabii, piyanoyu hem taşırlar hem de çok az kişi kadar ustalıkla çalarlar! Bu yüzden sezon başından beri Guti'ye 'Krampon giymiş Mozart' demekte ısrar ediyorum. Guti'nin yokluğu uzun zamandır haftada iki maç yapmanın yorgunluğuna eklenince Karabük ilk 1 saatte aslında Beşiktaş'tan beklenen futbolu sergiledi.
Toraman, Emenike karşısında düştüğü haller üzerine düşünmeli!
'Emenike'nin menajeri Figer olsa ve Türk vatandaşlığına geçip adı 'Erman Emine' olsaydı acaba hangi takımda oynardı?' sorusunun cevabı ise başlı başına bir yazı konusu!


WONDER BİLE GÖRDÜ!
Almeida'nın verilmeyen golüne gelirsek: Topun çizgiyi geçtiğini Stevie Wonder hatta hayatında ilk kez maç izleyen müstakbel kayınvalidem bile gördü. Onun da dediği gibi 'Bir top daha ne kadar kaleye girebilir ki?'
Tabii yine 'Islahatçı Ön libero Partisi' yorumcularına göre sorun ne Guti'sizlik ne de Stevie Wonder'ın bile gol vereceği pozisyonda golü göremeyenler! Ne de olsa onlar için Antalya'ya kar yağsa suçlusu yine Schuster. Schuster suyun üstünde yürüse bu sefer de 'Yüzme bilmiyor işte ondan suyun üstünde yürüyor, iki ön libero alsın onlardan yüzme öğrensin!' derler. Sonra da 'Stevie Wonder da kim?' diye sorarlar!

<p> </p>

Türkiye'nin dev eserleri neden karalanıyor?

Türkiye'nin en uzun süre yaşayan insanı! 157 yıl hayatta kaldı

Uzaylılar tarafından kaçırıldıklarını söylüyorlardı! Çizimleri herkesi şaşırttı

Yavrularını korumak için ölümü göze aldı! Leoparla domuz kavga ederse...