• $8,0915
  • €9,6987
  • 451.597
  • 1409.19
11 Nisan 2021 Pazar 17:04 | Son Güncelleme:

Teşkilat 5. bölümde neler yaşandı?

Teşkilat 5. bölümde neler yaşandı"

Teşkilat 5. bölümde Mavi Ay her yerde Sinan'ı arasa da bulamaz. İskender, arkadaşlarına Sinan'ı geri getireceğine dair söz verir.

Teşkilat 5. bölümde bu hafta Kasırga, Mavi Ay'ı nasıl yendiklerine dair olanları kendi açılarından abartarak anlatır. Sinan'ın yerini ise İskender bulur. Fakat onu geri getirmek hiç kolay olmaz. İşte Teşkilat 5. bölüm izleme linki...

TEŞKİLAT 5. BÖLÜM FULL İZLE!

TEŞKİLAT 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nevzat'ın Sinan'ı alıp Temrenli'den ayrılmak istemesi Mavi Ay'ın moralini bozmuştur. Okçuluk karşılaşmasından sonra Sinan da sırra kadem basmıştır. Mavi Ay her yerde Sinan'ı arasa da bulamaz. İskender, arkadaşlarına Sinan'ı geri getireceğine dair söz verir.

Geçmişten günümüze geldiği için Kuzgunların yeniden ortaya çıkmasına kendisinin sebep olduğunu düşünen İskender, Sinan'ı ne pahasına olursa olsun bulacaktır. Kasırga ise okçuluk karşılaşmasını kazanmanın verdiği sevinçle her yerde herkese hava atmakla meşguldür. Giovanni ile birlikte canlı yayın açan Kasırga, Mavi Ay'ı nasıl yendiklerine dair olanları kendi açılarından abartarak anlatır.

Diğer yandan Refika, sınıfta bir kopya kâğıdı bulur ve Türkçe sınavında kimin kopya çektiğini tespit etmek için harekete geçer. Elif, kopya çeken kişinin kendisi olduğunu Refika'ya itiraf eder ve alacağı ceza ile yüzleşmek üzere disiplin kurulunun karşısına çıkar.

İskender ise süper yetenekleri sayesinde Sinan'ın yerini bulur ancak Sinan'ı geri getirmek düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Sinan'ın babası Nevzat, oğlunu korumak için Temrenli'den ayrılmaya kararlıdır.

Kasırga canlı yayında galibiyetlerine ilişkin neler söyleyecek? İskender sırra kadem basan Sinan'ı nasıl bulacak? Kopya çektiğini itiraf eden Elif'i neler bekliyor? Sinan Temrenli'den ayrılacak mı? İskender, Sinan'ı geri getirmek için Nevzat'ı ikna edebilecek mi?

Hercai 66. bölüm full izle! Hercai son bölüm izle tek parça!

Arıza ne zaman final yapacak? Arıza dizisi final tarihi açıklandı mı?

  • TRT 1 Teşkilat 5. bölüm izle
  • Teşkilat 5. bölüm izle
  • Teşkilat 5. bölüm full izle
<p>Kamu çalışanlarıyla ilgili tedbirleri içeren Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımland

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi