• $8,1592
  • €9,7402
  • 454.211
  • 1375.91
05 Nisan 2021 Pazartesi 09:48 | Son Güncelleme:

Arıza dizisi final tarihi açıklandı mı? Arıza ne zaman final yapacak? İşte son durum!

Arıza dizisi final tarihi açıklandı mı" Arıza ne zaman final yapacak" İşte son durum!

Arıza dizisi pazar akşamları Show Tv'de yayınlanmaya devan ediyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan ve Olgun Toker gibi isimler yer alıyor. Dizinin final yapacağını dair söylentiler uzun zamandır gündemde yer alıyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Arıza ne zaman final yapacak? Arıza dizisi final tarihi açıklandı mı? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Arıza dizinin final yapacağı iddia edildi. Pazar akşamı Show Tv'de ekrana gelen yapımda gerek senaryosu gerek ise oyuncuları ile büyük beğeni topluyor. Dizide Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan ve Olgun Toker gibi isimler bulunuyor. Yönetmeliğini Recai Karagöz'ün yaptığı yapımın senaryosu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma'ya aittir. Peki, Arıza ne zaman final yapacak? Arıza dizisi final tarihi açıklandı mı?

ARIZA NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Bu sezonun iddialı yapımlarından biri olarak yayın hayatına başlayan Arıza dizisinin reyting yarışına yenik düştüğü ve final yapacağı iddia ediliyor.

Pazar akşamları Show TV'nin en çok izlenen dizisi Arıza bir dizinin daha sonunu getirdi. Yapılan bir açıklamaya göre, dizi 30. bölümü ile birlikte veda edecek.

ARIZA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Arıza'nın 28. bölümünde; Ali Rıza, babasının intikamı için harekete geçti. Balaban'ı yakalayıp vuran Ali Rıza, onu kendi karavanında ölüme terk etti. İhtiyar ise Ali Rıza'nın oğlu olmadığını ve kendisine bir oyun oynandığını öğrenirken, duyduğu gerçeklerden sonra sürpriz bir karar aldı. Kendisine oynanan oyunun intikamını almak isteyen İhtiyar, Burak Ersoylu'yu patron yaptı ve tüm gücünü ona verdi. İhtiyar'ın bu kararından sonra Arıza'da dengelerin nasıl değişeceği şimdiden büyük bir merak konusu...

<p><span>Geçmiş duygusal yaraların sağlıklı bir onarım  süreci yoksa kaybetme korkusunun yeri sağlam

İlişkilerde kaybetme korkusunu aşmak

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü