• $8,1036
  • €9,7722
  • 461.254
  • 1377.23
05 Nisan 2021 Pazartesi 09:54 | Son Güncelleme:

Hercai son bölüm izle tek parça: Hercai 66. bölüm full izle, kesintisiz!

Hercai son bölüm izle tek parça: Hercai 66. bölüm full izle, kesintisiz!

Hercai 66. bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Pazar akşamları ATV'de ekrana gelen dizi severek takip ediliyor. Hercai 66. bölümde bu hafta Miran kendini büyük bir çıkmazda hissetmekte ve bu durumdan kurtulabilmek için çabalar. Nasuh ve Azize arasında ipler yeniden gerilirken Cihan aldığı kararla harekete geçer. Kaçıranlar eve yeniden izlemek isteyenler için Hercai 66. bölümü haberimizde.

Hercai 66. bölümü izlemek isteyenler aramalarında konuya yer veriyor. ATV'de ekrana gelen dizinin oyuncu kadrosunda Ebru Şahin, Akın Akınözü, Ayda Aksel gibi isimler yer alıyor. Hercai 66. bölümde aldıkları haberle perişan olan Şadoğulları'nı yeni ve zorlu bir süreç beklemektedir. Zehra evlatları ve Umut için güçlü kalmaya çalışırken gerçekleri araştıran Miran ise babaannesinden bir söz alır. İşte Hercai 66. bölüm full izleme linki...

HERCAİ 66. BÖLÜM FULL İZLE!

HERCAİ 66. BÖLÜM FULL İZLE!

Aldıkları haberle perişan olan Şadoğulları'nı yeni ve zorlu bir süreç beklemektedir. Miran kendini büyük bir çıkmazda hissetmekte ve bu durumdan kurtulabilmek için çabalamaktadır. Destek ise hiç beklemediği birinden gelir.

Nasuh ve Azize arasında ipler yeniden gerilirken Cihan aldığı kararla harekete geçer. Zehra evlatları ve Umut için güçlü kalmaya çalışırken gerçekleri araştıran Miran ise babaannesinden bir söz alır. Hazar kimin kurşunuyla vuruldu? Reyyan yaşayacak mı?

HERCAİ KONUSU NEDİR?

Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

<p class='MsoNormal'>Peki, yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür? Kıdemi çok olan işçinin izni de çok

Yıllık izin ne zaman ücrete dönüşür?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi