• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
8 Haziran 2021 Salı 09:05 | Son Güncelleme:

Aşkın Tarifi nerede çekiliyor? Aşkın Tarifi Naz'ın Fransız Restoranı nerede?

Aşkın Tarifi nerede çekiliyor" Aşkın Tarifi Naz'ın Fransız Restoranı nerede"

Aşkın Tarifi dizisi Kanal D'de başladı. Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün paylaştığı dizi, Gaziantepli Fırat şefin, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'a ders vermek isterken, gerçek aşk ile buluşmasını konu alıyor. Fırat'ın Naz'ın restoranında işe başlaması ile restoranın yeri merak konusu oldu. Peki, Aşkın Tarifi nerede çekiliyor? Aşkın Tarifi Naz'ın Fransız Restoranı nerede?

Aşkın Tarifi dizisi başladı. Dizi Gaziantepli Fırat şefin, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'a ders vermek isterken, gerçek aşk ile buluşmasını konu alıyor. Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün paylaştığı dizinin çekildiği yer merak ediliyor. Peki, Aşkın Tarifi nerede çekiliyor? Aşkın Tarifi Naz'ın Fransız Restoranı nerede?

AŞKIN TARİFİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yapımını NTC medyanın üstlenmiş olduğu Aşkın Tarifi dizisi çekim yerlerini net bir şekilde açıklamamakla beraber dizinin çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştiriliyor.

Aşkın Tarifi Fransız restoranı ise İstanbul'da Beşiktaş ilçesinde bulunuyor.

Aşkın Tarifi 1. bölüm izle tek parça! Aşkın Tarifi izle kesintisiz!

AŞKIN TARİFİ KONUSU NE?

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'a dersini vermek ister. Fırat'ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk'a "aşk dersi" verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

AŞKIN TARİFİ OYUNCU KADROSU

Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün paylaştığı dizide Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan'ın yanı sıra Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır yer alıyor.

Aşkın Tarifi Naz kimdir? Aşkın Tarifi'nin Naz'ı Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında?

Aşkın Tarifi Fırat kimdir? Kadir Doğulu kaç yaşında, nereli?

Aşkın Tarifi Taylan kimdir? Aşkın Tarifi'nin Taylan'ı Alper Saldıran kaç yaşında, nereli?

  • aşkın tarifi nerede çekiliyor
  • aşkın tarifi çekim yeri
  • aşkın tarifi fransız restoranı nerede
  • aşkın tarifi nazın restoranı
  • aşkın tarifi restoran nerede
<p>Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları... Çin-ABD  arasında soğuk savaş kapıda mı? Asya-Pas

Putin enerji kozunu silah olarak kullanabilir mi?

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor