• $8,8473
 • €10,3784
 • 498.631
 • 1385.11
7 Haziran 2021 Pazartesi 21:44 | Son Güncelleme:

Aşkın Tarifi Naz kimdir, kaç yaşında? Aşkın Tarifi'nin Naz'ı Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında?

Aşkın Tarifi Naz kimdir, kaç yaşında" Aşkın Tarifi'nin Naz'ı Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında"

Kanal D'nin yeni dizisi Aşkın Tarifi bu akşam başlıyor. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrol oynadığı diziyi heyecanla bekleyen izleyiciler oyuncular hakkında arama yapmaya başladı. Peki, Aşkın Tarifi Naz kimdir? Aşkın Tarifi'nin Naz'ı Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında?

Aşkın Tarifi Naz karakteri merakla araştırılıyor. Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizi Aşkın Tarifi büyük bir heyecanla bekleniyor. Başrolünde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün yer aldığı dizide Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'a dersini vermek ister. Fırat'ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Peki, Aşkın Tarifi Naz kimdir? Aşkın Tarifi'nin Naz'ı Serra Arıtürk kimdir, kaç yaşında?

AŞKIN TARİFİ NAZ KİMDİR?

Üç kuşak İstanbullu, ülkenin hatırı sayılır ailelerinden birinin kızıdır. Servetine güvenip, sosyal medyada fenomen olmak yerine, kendisini geliştirmekten vazgeçmemiştir. Bu yüzden aile şirketinde yönetici olmaktansa, kendi restoranını açmıştır. Ailesinden destek almadan, ayakta kalmak için de büyük bir mücadele vermektedir. Disiplinli dadıların yönlendirmeleri, üstüne Fransız ekolü okullarda alınmış nitelikli eğitimler; Naz'ı da prensip sahibi, kuralcı ve detaycı yapmıştır. Lise çağına geldiğindeyse, yemeklere merak sarmış; yemek yapmanın çocukluk yaralarını iyileştirdiğini fark etmiştir. Bu ilgi giderek büyümüş, üniversite çağına geldiğindeyse; Fransa'da gastronomi eğitimi almak almıştır. Sonra da İstanbul'a döndüğünde, en yakın arkadaşı Şebnem'le birlikte, bir Fransız restoranı açmıştır. Mükemmeliyetçidir. Başladığı işi, mutlaka bitirir. İnsanlarla ilişkilerinde, mesafesini korur. İyi bir patron, sağlam bir dosttur. İlk bakışta, sert biri gibi görünür. Fakat o sert kabuğun içinde, kırılgan bir kız çocuğu saklar.

Aşkın Tarifi Fırat kimdir? Kadir Doğulu kaç yaşında, nereli?

SERRA ARITÜRK KİMDİR?

Serra Arıtürk, 22 Haziran 1998 senesinde İstanbul'da dünyaya geldi. 7 yaşında gitar ile tanışmış ve ailesinin de desteğiyle çok sayıda konsere giderek müziğin içinde gelişme şansı elde etmiştir.

Gitar konusunda en büyük eğitimini Hüsrev İsfendiyaroğlu'ndan almış olan Serra Arıtürk, lise sondan itibaren ise şarkı söylemeye adım atmıştır. Şarkı söylemeye başladıktan sonra Boğaziçi Caz Korosu ekibinde yer almaya başlamış olan isim, okul nedeniyle buradan ayrılmış ve eğitimine devam etmiştir.

Liseyi Özel Denizatı Anadolu Lisesi'nde tamamlayan ünlü isim, arkasından ise Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesini kazanmıştır. Yaşamını İstanbul'un Kadıköy ilçesinde sürdüren Arıtürk, bir yandan ise şarkı çalışmalarına devam etmektedir.

Çeşitli Coverlar ile üne kavuşan Serra Arıtürk, arkasından ise 2019 tarihinde Kendimi Bilmeden adlı parçayı çıkarmıştır. Amy Winehouse fanatiği olan Serra Arıtürk bunu her röportajında dile getirmiştir.

 • aşkın tarifi naz
 • aşkın tarifi naz kimdir
 • aşkın tarifi naz serra arıtürk
 • serra arıtürk kimdir
 • serra arıtürk yaş
 • serra arıtürk kaç doğumlu
 • serra arıtürk kaç yaşında
 • serra arıtürk aşkın tarifi
 • serra arıtürk nereli
<p>İstanbul Sarıyer'de kayganlaşan yolda kontrolden çıkan İETT otobüsü 2 otomobile çarptı. İki otom

Yolda kalan belediyecilik

Kars'a mevsimin ilk karı düştü

Çalışırken emekli maaşı nasıl artar? İşte yapmanız gerekenler

Efsanevi canavar halktan saklanıyor mu? Gizli görüşmeler bile yapılmış