• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
07 Ocak 2021 Perşembe 11:32 | Son Güncelleme:

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız Sol Yanım yaradı... Gökberk Demirci ile evlilik arifesinde imajını değiştirdi

Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız Sol Yanım yaradı... Gökberk Demirci ile evlilik arifesinde imajını değiştirdi

Star TV'de yayınlanan başrollerinde Özge Yağız ve Tolga Mendi'nin rol aldığı Sol Yanım dizisinde 6. bölümden itibaren yönetmen koltuğuna Barış Yöş otururken yepyeni bir dönem başlıyor. Sol Yanım dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlanırken oyunculuk performansının yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Kanal 7'de yayınlanan Yemin dizisiyle popüler olan Özge Yağız imaj değiştirdi. Yeni imajı ile izleyici karşısına çıkacak olan Özge Yağız'ın son hali fragmanda gösterildi.

Kanal 7'de yayınlanan Yemin dizisiyle büyük bir çıkış elde eden Özge Yağız, şimdilerde Star TV'de yayınlanan Sol Yanım dizisinde Serra karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız Sol Yanım'da bambaşka biri oldu. Sol Yanım 6. bölüm fragmanı yayınlanırken Özge Yağız'ın yeni imajı sevenlerinin dikkatinden kaçmadı.

Serra ve Selim'in barışmasının ardından Biricik güçlü görünmeye çalışır. Burak, Selim'den ihaneti nedeniyle intikam almak isterken Biricik ile iş birliği içine girer. Selim, İstanbul'a döndüğü gibi Selim'in canını yakmak için planını harekete geçirir.

Asena hamile olduğunu öğrenir ve büyük mutluluk yaşar. Asena, malikanede eski gücüne kavuşmak için taktik değiştirecek. Asena, İhsan’la ilişkisini düzeltme yolunda önemli adımlar atarken, hamileliğine başta İhsan’ın ve bebek sahibi olmak için uzun zamandır çabalayan Nil’in tepkisinin ne olacağı merak edilmeye başlandı.

Saçında ve giyiminde değişimler yapan Serra, yeni imajıyla Selim’in doğum günü partisine Kutlusay ailesinin beğenisini alır.

Hande Erçel zirveyi kimseye kaptırmadı! İşte 2020'nin çok konuşulan 10 kadın oyuncusu

Hadise makyajsız halini paylaştı! Gören gözlerine inanamadı

Çağla Şıkel'i ölümle tehdit eden kişinin kimliği ifşa oldu! İfadesi pes dedirtti

Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Volkan gözyaşları içinde Asya'ya yalvardı...

Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi bakın kim çıktı! Serdar Ortaç detayı dikkat çekti

<p>Peki, reform paketlerinde gelinen son durum ne? Hukuk ve  ekonomide hangi başlıkları konuşacağız?

Reform paketlerinde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kafese giren adam ayıya yem oldu

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı