• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
07 Ocak 2021 Perşembe 09:24 | Son Güncelleme:

Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Volkan gözyaşları içinde Asya'ya yalvardı...

Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Volkan gözyaşları içinde Asya'ya yalvardı...

Kanal D'nin en çok sevilen yapımlarından olan Sadakatsiz dizisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in rol aldığı Sadakatsiz'e Volkan'ın Asya'ya yalvardığı anlarda söylediği 'Sensiz hayatım güzel, git artık' sözleri damga vurdu.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in rol aldığı Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı ekrana getirildi. Yayınlandığı ilk günden bugüne kadar reytingleri artırarak ekran macerasına devam eden Sadakatsiz dizisine Volkan ve Asya'nın sahnesi damga vurdu.

Sadakatsiz 13. bölüm fragmanında; Volkan iyice kıskançlık krizine girmiştir ve Asya'nın yanında kimseyi görmek istemez. Asya'nın ilişkisi olduğunu düşünen Volkan sorun çıkarmaya devam eder. Bir gece Asya'nın kapısına dayanan Volkan, 'Benden ne istiyorsun?' diye sorar. Asya ise 'Senden bir şey istemiyorum, gecenin bir vaktinde buraya gelen sensin' yanıtını verdi.

ASYA İNTİKAMINI ALIR

Volkan ise izleyenleri şaşırtacak bir şey yaptı ve gözyaşları içinde Asya'ya yalvararak 'Sensiz hayatım güzel, git artık' dedi. Asya bu şekilde Volkan'ın canını yakarak istediği intikamı almış oldu.


<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

MİLGEM Projesi'nin 5'inci gemisi denize indi

Karıncaların şaşırtan gücü