• $7,467
  • €9,075
  • 443.94
  • 1565.01
07 Ocak 2021 Perşembe 10:00 | Son Güncelleme:

Çağla Şıkel'i ölümle tehdit eden kişinin kimliği ifşa oldu! İfadesi pes dedirtti

Çağla Şıkel'i ölümle tehdit eden kişinin kimliği ifşa oldu! İfadesi pes dedirtti

Çağla Şıkel'e 'Seni ve çocuklarını öldüreceğim' diye tehdit mesajları gönderen kişinin kimliği ortaya çıktı. Ünlü model ve sunucu Şıkel'in şikayetinin ardından ifade veren şahsın kimliği ortaya çıkarken söyledikleri bu kadar da olmaz dedirtti. Şahıs, ifadesinde 'Oğluyla olan videolarını gördüm. Özel hayatını ifşa ediyordu ben de uyarmak istedim' dedi.

Fox TV ekranlarında uzun zamandır program yapan ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel, mail üzerinden 17 Ekim tarihinde tehdit mesajları almaya başladı. Çocukları üzerinden tehdit edilen Şıkel, aldığı 'Bak Çağla, yakında öleceksin. Seni ve çocuklarını öldüreceğim bu gece' mailinden sonra soluğu savcılıkta aldı.

Avukatı ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunan Çağla Şıkel'in şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı. Günaydın'ın haberine göre, Şıkel, mail atan kişinin IP adresini ve e-mail görüntüsünü savcılığa sundu. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında tehdit mesajları gönderen şahsın kimliği tespit edildi.

17 Ekim'den bir gün önce hükümlü bulunduğu Balıkesir Cezaevi'nden izinli olarak çıktığı belirlen R.S ifadesinde 'Sosyal medya hesabımdan yapılan paylaşımlarına baktım. Çağla Şıkel ve oğlunun videolarını gördüm. Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım Şıkel'i uyarmaktı' sözleri ile kendisini savundu. Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor.


Haberin Özeti

Çağla Şıkel'e "Seni ve çocuklarını öldüreceğim." diye tehdit mesajları gönderen kişinin kimliği ortaya çıktı.

DETAY
• Şıkel, tehdit maillerini atan kişinin IP adresini ve e-mail görüntüsünü savcılığa sundu.
• Tehdit mesajlarını gönderdiği tespit edilen R.S., ifadesinde "Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım Şıkel'i uyarmaktı." dedi.
<p><strong>'Reformlar kamuoyuna sunma aşamasına geldi'</strong></p><p><strong>BAŞKAN ERDOĞAN'DAN ÖNE

19 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Defineciler, iki türbeyi tahrip etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prof. Dr. Nur Vergin'in cenaze törenine katıldı