• $7,4351
  • €8,9816
  • 410.82
  • 1531.05
21 Aralık 2020 Pazartesi 09:28 | Son Güncelleme:

Hayrettin Karaoğuz kaç yaşında, aslen nereli? Menajerimi Ara'nın Kora'yı Hayrettin kimdir?

Hayrettin Karaoğuz kaç yaşında, aslen nereli" Menajerimi Ara'nın Kora'yı Hayrettin kimdir"

Hayrettin Karaoğuz, Star Tv'nin ses getiren yapımı Menajerimi Ara'da yer alıyor. Dizide Koray karakterini hayat verecek olan Hayrettin daha önceden TRT 1'in dizisi Kalk Gidelim'de yer alıyordu. YouTube üzerinden de yayınlar yapan Menajerimi Ara'nın Kora'yı Hayrettin kimdir? Hayrettin Karaoğuz kaç yaşında, nereli?

Menajerimi Ara dizisine yeni transfer gerçekleşti. Pazar günün ses getiren yapımları arasında yer alan Menajerimi Ara'da Hayrettin Karaoğuz'da yer alıyor. Beğenilen dizide Koray karakterine can verecek olan Hayrettin, TRT 1'in final yapacak olan dizisi Kalk Gidelim'de oynuyordu. Oyunculuk ve sunuculuk yapan Karaoğuz aynı zamanda YouTube üzerinden de yayınlarda gerçekleştiriyor. Menajerimi Ara'nın Kora'yı Hayrettin kimdir? 

MENAJERİMİ ARA'NIN KORA'YI HAYRETTİN KİMDİR?

Hayrettin Onur Karaoğuz 1 Ocak 1984'te Bakırköy'de dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu'nda başladı. Sonrasında Yahya Kemal Beyatlı Lisesi'ni bitirdi. 2004 yılında Kadir Has Üniversitesi reklamcılık bölümünü kazanarak eğitim hayatını sürdürdü. Üniversite hayatına başlamasıyla üniversitenin tiyatro kulübünde arkadaşlarıyla beraber tiyatro çalışmalarında bulunmuştur. 2004-2009 yılllarında Dario Fo'nun Klakson Borazan ve Bırtlar adlı oyununda "komiser" karakterini canlandırdı. Ardından Alfred Jerry'nin "Kral Übü" adlı oyununda başrol oynadı 2009 senesinde arkadaşlarıyla sahneye koydukları absurd-komedi tarzı "Kral Übü" oyunu ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödülünü almışlardır. 

Hayrettin Karaoğuz bu oyunda "Kral Übü" karakteri ile İstanbul Belediyesi Kültür A.Ş tarafından en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Ardından Jean Paul Sarter'ın doğal oyunculuk tarzı olan "İş İşten Geçti" oyununda Dixon rolünü sergilemiştir. Tiyatro hayatına Yakovos Kambanellis'in Savaş Baba oyunundaki "Fileksenos" ve Sermet Çağlayan'ın "Ayak Bacak Fabrikası" oyununda "Öküz" karakteri ile devam etmiştir. Bu oyunlarla Türkiye'de turneye çıkarak birçok yerde sahne almıştır. Ayrıca tiyatrodaki arkadaşlarıyla beraber "Yaratık" adında bir oyun yazıp birçok yerde sahnelemişlerdir.

Üniversitede arkadaş grubuyla bir ekip oluşturdu ve videolar çekip sosyal medyada yayınlamaya başladılar. Okul hayatının son 2 yılı Beyoğlu'nda stand-up gösterileri yaptı. Üniversitenin son senesinde dönemin favori filmi "Issız Adam"'a (Çağan Irmak) karşı çektikleri "Kızsız Adam" videosu medyada büyük ses getirdi. Ardından reklam kampanyalarında yer almaya başladı. Turkcell "Nar Reklam Kampanyası"'nda yer aldı. Bu sırada Rasim Öztekin, Işın Karaca, Neco ve Hande Subaşı gibi isimlerinde yer aldığı "Gelecekten Bir Gün" adlı sinema filminde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Filmin ardından "Doritos Hisseli Tatlar Kampanyası" nın reklam yüzü oldu.

Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı yayında mı? Menajerimi Ara 18. bölümde neler olacak?

Yetkin Dikinciler kimdir, kaç yaşında? Yetkin Dikinciler nereli?

2011 yılında Star TV'de 2 sezon izleyiciyle buluşan "Hayrettin" adlı komedi programını hazırlayıp sundu. Ayrıca 2010 yılından bugüne 100'ü aşkın üniversitede öğrencilerle buluşmuş tek kişilik gösterisini sunmuştur. Birçok global firmanın bayi toplantılarında sahne alarak izleyenlerine keyifli anlar yaşatmıştır. 2013 yılında Atv'nin ramazan için hazırladığı 30 bölümlük yarışma programı "Harry" ile ekrana gelmiştir. Son 2 yıldır Fanta markasının reklam yüzüdür ve her yıl düzenlenen Fanta Gençlik Festivalinde sahne alıp, izleyicilere eğlence dolu bir şov sunmaktadır. Fanta tarafından hazırlanan ve kendisinin yer aldığı "sokak oyunlarının kahramanları" viral reklam filmi "Kristal Elma" ödülüne layık görüldü.

Erhan Yazıcıoğlu kimdir? Erhan Yazıcıoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Eylül 2013 yılında, hem Los Angeles YouTube stüdyolarında çalışmalar yapmak ve oradaki meslektaşlarını incelemek hem de kendisini geliştirip sevenlerine daha fazlasını sunabilmek üzere Amerika'nın Los Angeles şehrinde yaşamıştır. Matt Damon, Keanu Reeves, Cuba Gooding Jr., Jennifer Garner gibi isimlerle görüşmelerde bulunmuştur. İngiliz asıllı youtuber Sam Pepper ile başarılı videolara imza atmıştır. Dream Works Stüdyoları'nda ziyaretler gerçekleştirmiştir. YouTube'un Los Angeles şehrinde düzenlenen workshop'larına katılmış, mesleği ve kariyeri anlamında olumlu katkılar sağlayacak eğitimler almıştır. 2014 Mayıs ayında Türkiye'ye dönmüştür. Amerika'daki süre zarfında birçok başarılı videoya imza atmış, sosyal mecralarda oldukça ses getirmiştir.

<p>Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2020/2021 pazarlama  yılında pancar ve şeker üretiminde t

Türkiye şekerini yurt dışından mı alıyor?

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı