• $7,4739
  • €9,0299
  • 412.765
  • 1531.05
21 Aralık 2020 Pazartesi 09:30 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı izleme linki! Menajerimi Ara 17. bölümde yaşananlar...

Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı izleme linki! Menajerimi Ara 17. bölümde yaşananlar...

Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Menajerimi Ara Tv'de izleyici karşısına çıktı. Başarılı oyuncuların yer aldığı dizide her hafta ünlü oyuncuları bünyesinde ağırlıyor. Pazar günleri saat 20:00'de başlayan dizinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı haberimizde.

Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara 17. bölümünde Feris’in, Emir ve Dicle ile ilgili aldığı karar yeni bir başlangıcın doğmasına sebep olur. Pazar günlerinin başarılı dizisinin oyuncuları arasında Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu bulunuyor. İşte Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı ve 17. bölüm özeti...

MENAJERİMİ ARA 18. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Menajerimi Ara 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmanı seyredebilirsiniz.

18. BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

MENAJERİMİ ARA 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Mayda’nın sürpriz isteği Ego Ajans menajerlerini zor durumda bırakır. Feris’in yapacağı hamleler her şeyi daha da karmaşıklaştırır. Çınar, oyuncusunu magazincilerin dilinden kurtarmak için çeşitli yollar ararken bir yandan iş ve aşk arasında bir seçim yapmak zorundadır.

MENAJERİMİ ARA 17. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

Barış ve Dicle arasında başlayan oyun iki taraf için de büyük gelişmelere sebep olur. Feris’in, Emir ve Dicle ile ilgili aldığı karar ise herkes için yeni bir dönemin başlangıcıdır.

Kıraç ve Serkan arasında geçmişin gizemli sır perdesi aralanırken bu durum Kıraç’ı büyük bir çıkmaza sokar. Mayda’nın Dicle’nin babası ile ilgili öğrendikleri ise merak konusudur.

<p>Adalet Bakanlığı'nın uzun süredir üzerinde çalıştığı Türkiye'nin İnsan Hakları Eylem Planı tamaml

İnsan Hakları Eylem Planı neden önemli?

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı