• $8,2382
  • €9,6724
  • 496.509
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Ağustos 2020 Salı 20:56 | Son Güncelleme:

Menajerimi Ara dizisi konusu nedir? Menajerimi Ara oyuncuları arasında kimler yer alıyor?

Menajerimi Ara dizisi konusu nedir" Menajerimi Ara oyuncuları arasında kimler yer alıyor"

Star Tv ekranlarında ses getirecek yapımlardan olan Menajerimi Ara, seçkin oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden yakından takip ediliyor. Senaryosunda Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak'ın bulunduğu dizi Menajerimi Ara, saygın ve prestijli bir yetenek ajansında yaşananları konu alıyor. Ali Bilgin'in yönetmenliğini yaptığı Menajerimi Ara dizi ilk bölümü ile bugün yayınlanacak.

Ekranlara yeni bir soluk getirecek olan Menajerimi Ara dizisi bugün Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak. Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara oyuncuları ve konusu da ilgi çekmeye başladı. Farklı bir dizi ile izleyici karşısına çıkacak olan Menajerimi Ara dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

MENAJERİMİ ARA OYUNCULARI KİMDİR?

Menajerimi ara oyuncuları arasında Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Can Aktaş, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal, Bedir Bedir, Pınar Ünsal, Yaprak Medine gibi isimler yer alıyor.

Menajerimi Ara'nın Dicle'si Ahsen kimdir? Ahsen Eroğlu kaç yaşında, nereli?

Menajerimi Ara'nın Barış'ı Deniz kimdir? Deniz Can Aktaş kaç yaşında, nereli?

Dizide Barış Falay Kıraç’a, Canan Ergürder Feris’e, Fatih Artman Çınar’a, Ahsen Eroğlu Dicle’ye, Deniz Can Aktaş Barış’a hayat veriyor. Usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu ise Peride karakterini canlandırıyor.

HER HAFTA FARKLI BİR OYUNCU KONUK OLACAK

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimlerin başrolünde yer aldığı ‘Menajerimi Ara’ dizisi, her bölüm konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya götürecek. Ünlü isimler, kendi kimlikleriyle diziye konuk olacak. Diziye konuk olacak ünlüler arasında Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Ercan Kesal, Alican Yücesoy, Derya Baykal, Melisa Şenolsun, Edis ve Nebahat Çehre ile Nükhet Duru yer alıyor.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ali Bilgin’in yönetmenliğinde bir süre önce çekimlerine başlanan ‘Menajerimi Ara’ dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

Dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.

<p>Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısının

Başkan Erdoğan'dan Fransa açıklaması: Seyahatlerle ilgili bir karar varsa gözden geçiririz

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin TBMM Grup Toplantısına katılarak konuşma yaptı

Bağışıklığı güçlendiren kış besinleri