• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
11 Ocak 2021 Pazartesi 22:03 | Son Güncelleme:

Melis İşiten kaç yaşında, nereli? Maraşlı'nın Dilşad'ı Melis İşiten kimdir?

Melis İşiten kaç yaşında, nereli" Maraşlı'nın Dilşad'ı Melis İşiten kimdir"

Melis İşiten, yeni dizi Maraşlı'nın oyuncu kadrosunda yer alıyor. ATV'de bu akşam başlayacak olan dizi oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Dizide konservatuar mezunu bir kadını canlandıran İşiten, Dilşad ismiyle ekrana gelecek. Peki, Maraşlı'nın Dilşad'ı Melis İşiten kimdir? Melis İşiten kaç yaşında, nereli?

Maraşlı dizisi bu akşam ATV'de ekrana gelecek. Yeni bölümü ile beraber karakterlerde merak edilmeye başlandı. Son dönemlerin popüler isimlerinden biri olan İşiten dizide Maraşlı'da Dilşad'ı canlandıracak. Mahur'u anlayan ve dinleyen tek karakter olarak karşımızı çıkan Maraşlı'nın Dilşad'ı Melis İşiten kimdir? Melis İşiten kaç yaşında, nereli?

MARAŞLI'NIN DİLŞAD'I KİMDİR?

35 yaşındadır. İlhan'ın karısıdır. Genç¸ yaşta evlenip hamile kalmıştır. Konservatuar mezunudur. İnce zevkleri olan klas bir kadındır. Kültürlü, entelektüel biridir. Son derece şık ve zariftir. Mahur'un ailede tek dertleşebildiği ve en iyi anlaştığı kişidir.

MELİS İŞİTEN KİMDİR? 

Oyuncu İşiten, 1992 yılında dünyaya geldi. Yedi Güzel Adam, Evli ve Öfkeli ile Reaksiyon adlı dizilerde rol alana başarılı isim, konservatuvar bölümünden mezun oldu.

Bir süre Tiyatro oyunlarında sahne almış ayrıca İpek Bilgin ile Oyuncu Koçu olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Yedi Güzel Adam dizisinde birlikte rol aldığı yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile tanışmış ve 2014 yılında Büyükada'daki Aya Nikola Otel'de düzenlenen sade bir tören ile evlenmişlerdir. 

Bu evliliğinden 2016 doğumlu Ada isminde bir kızı bulunuyor. Ancak çift 2019 yılında anlaşmalı şekilde evliliklerini noktaladı.

Maraşlı dizisi Burak Deniz kimdir? Burak Deniz kaç yaşında, nereli?

Maraşlı'nın Mahur'u Alina Boz kimdir? Alina Boz kaç yaşında, aslen nereli?

Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı konusu nedir, oyuncuları kimler?

Maraşlı Necati kimdir? Maraşlı'nın Necati'si Serhat Kılıç kimdir, kaç yaşında?

<p>Peki, yeni gelen aşılar nasıl uygulanacak? Toplum  Kovid-19’a karşı ne zaman bağışıklık kaz

Kısıtlamalar kalkıyor mu?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Jason Statham Antalya'da kurşun geçirmez camlı villada kalıyor

Yeni nesil 3 Fırtına obüsü Akar'ın katıldığı törenle TSK'ya teslim edildi