• $9,3118
 • €10,853
 • 529.749
 • 1429.85
30 Eylül 2021 Perşembe 08:53 | Son Güncelleme:

Kanunsuz Topraklar Gülfem kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Gülfem'i Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında?

Kanunsuz Topraklar Gülfem kimdir" Kanunsuz Topraklar'ın Gülfem'i Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında"

Fox Tv'nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar dün akşam başladı. Dizide 1939 senesi, Zonguldak'ta şehrin kömür madenlerinden birinde babası ve kardeşleriyle maden işçiliği yapan Davut ve ailesinin hayatı konu ediniyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide Gülfem karakterini Esra Bilgiç canlandırıyor. Peki, Kanunsuz Topraklar Gülfem kimdir? Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında?

Kanunsuz Topraklar Gülfem karakteri merak konusu oldu. Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan dizide 1939 senesi, Zonguldak'ta şehrin kömür madenlerinden birinde babası ve kardeşleriyle maden işçiliği yapan Davut ve ailesinin hayatı anlatılıyor. Peki, Kanunsuz Topraklar Gülfem kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Gülfem'i Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında?

KANUNSUZ TOPRAKLAR GÜLFEM KİMDİR?

Malik Bey'in en büyük çocuğu olan Gülfem, hem güzel hem zengindir. Ama aşkı için her şeyden vazgeçecek kadar yüreklidir. Babasına kafa tutabilecek kadar da inatçı ve güçlüdür. Şımarıklığının verdiği birtakım huylarıyla insanı zaman zaman sinir etse de, samimi ve akıllıdır.

Davut'u gören Gülfem daha ilk anda ondan nefret eder. Çünkü herkesin, özellikle de babasının adamlarının karşısında el pençe divan durmasına, emirlerini yerine getirmesine alışkındır. Her ne kadar nefret ediyormuş gibi görünse de, Gülfem zamanla Davut'a karşı içten içe bir hayranlık duymaya başlar.

ESRA BİLGİÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

14 Ekim 1992 yılında Ankara'da dünyaya geldi. İki çocuklu bir ailenin büyük çocuğudur. Tiyatro ile sekiz yaşında Mamak Belediyesi'nin kurslarında çocuk oyunları oynayarak tanıştı. On yaşında annesinin yönlendirmesiyle keman çalmaya başladı.

2011 senesinde Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümüne yarı burslu kabul edildi. 2014'te ilk projesi olan "Diriliş Ertuğrul" ile oyunculuğa ilk profesyonel adımını attı. 116 bölüm hayat verdiği 'Halime Sultan' karakterine 2018'de veda etti. Diriliş Ertuğrul dünya çapında milyarca insan tarafından izlendi. Esra Bilgiç IMDB listelerinde uzun bir süre sırasını korudu. Projedeki başarısı, Bilgiç'in uluslararası markalardan reklam teklifleri almasını sağladı.

Kanunsuz Topraklar Davut kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Davut'u Uğur Güneş kimdir, kaç yaşında?

2018 yılı Kasım ayında dünyanın en prestijli sanat okullarından olan Royal Academy of Dramatic Art'ta drama ve ses eğitimi almak için İngiltere'ye gitti. Londra'da altı ay süren eğitim sonunda Türkiye'ye döndü. 2019'da BKM yapımcılığında Adana'da çekilen "Ramo" dizisinde 41 bölüm başrolü paylaştı. 2021'de Türkiye'nin başarılı markalarından Molped'i, çektiği reklam filmleriyle yurtdışında temsil etmeye başladı.

Türkiye'de birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldı. Bilgiç, bir devlet üniversitesinin Hukuk Fakültesi'nde üçüncü sınıf öğrencisidir. 2018'de başladığı piyano eğitimini sürdürmektedir.

Kanunsuz Topraklar Behice kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Behice'si Eylül Su Sapan kimdir, kaç yaşında?

 • Kanunsuz Topraklar Gülfem
 • Kanunsuz Topraklar Gülfem kimdir
 • Kanunsuz Topraklar Gülfem gerçek adı
 • esra bilgiç kimdir
 • kanunsuz topraklar esra bilgiç
 • esra bilgiç kaç yaşında
 • esra bilgiç nerelidir
 • esra bilgiç dizileri
<p>Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yoğun bakım yatak kapasitesi 3 kat arttı. 11 yataklı erişkin yoğun b

Cerrahpaşa'ya yeni yoğun bakım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu