• $9,6123
 • €11,1953
 • 554.207
 • 1471.14
30 Eylül 2021 Perşembe 08:55 | Son Güncelleme:

Kanunsuz Topraklar Davut kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Davut'u Uğur Güneş kimdir, kaç yaşında?

Kanunsuz Topraklar Davut kimdir" Kanunsuz Topraklar'ın Davut'u Uğur Güneş kimdir, kaç yaşında"

Kanunsuz Topraklar dün akşam Fox Tv'de başladı. 1939 senesi, Zonguldak'ta şehrin kömür madenlerinden birinde babası ve kardeşleriyle maden işçiliği yapan Davut ve ailesinin hayatı anlatılıyor. Dizinin başrol karakteri Davut'u Uğur Güneş canlandırıyor. Peki, Kanunsuz Topraklar Davut kimdir? Uğur Güneş kimdir, kaç yaşında?

Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un, yönetmenliğini Faruk Teber'in, senaryosunu Zülküf Yücel'in üstlendiği Kanunsuz Topraklar yayın hayatına başladı. Dizide, 1939 Türkiye'sinde Davut (Uğur Güneş) adlı maden işçisinin kurulu düzene isyanını ve kendisinden farklı bir hayata doğan Gülfem'le (Esra Bilgiç) yaşadığı fırtınalı aşkı anlatacak. Peki, Kanunsuz Topraklar Davut kimdir? Uğur Güneş kimdir, kaç yaşında?

KANUNSUZ TOPRAKLAR DAVUT KİMDİR?

Kurtuluş Savaşı kahramanı. Maden işçisi. Kahraman olarak doğmuş. Davut kasabada ikisi erkek, biri henüz altı yaşında bir kız olan kardeşleri, ana-babasıyla mütevazı ve yoksul bir hayat sürmektedir. Babası Tahir, kardeşleri Celal ve Eyüp de onun gibi madencidir.

Davut her zaman kalbinin sesini dinleyen, ucunda ölüm olsa da doğru bildiği yoldan şaşmayan, içi dışı bir, güvenilir bir adamdır. Madende yaşanan kaza sonucunda, Davut olan düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir.

UĞUR GÜNEŞ KİMDİR?

10 Kasım 1987 yılında Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro/ Oyunculuk Bölümü'nde eğitimine devam ederken 2011 yılında 'Yeniden Başla' TV dizisinde ilk kez kamera karşısına geçti. Eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a geldi ve ATV'de yayınlanan 'Benim İçin Üzülme' dizisinde Şiyar karakterine hayat verdi.

2013'te yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği 'Tamam mıyız?' filminde yer alan Uğur Güneş, aynı yıl 'Şeytan-ı Racim' filminde Emrah karakteri ile başrol oynadı. 2014 yılında kanal D'de yayınlanan 'Urfalıyım Ezelden' dizisi ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu; 2015 yılında 'Seddülbahar 32. Saat' dizisinde yer aldı. 2015 – 2016 yılında TRT'de yayınlanan 'Diriliş Ertuğrul' dizisinde Tuğtekin karakterini canlandırdı.

2017 yılında Kanal D'de yayınlanan 'İsimsizler' dizisinde canlandırdığı Kaymakam Fatih karakteri ile başrolü üstlendi. Son olarak başrolünde yer aldığı ATV'de yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde Yılmaz Akkaya karakterine hayat verdi.

Filmleri ve Dizileri

2018 - 2020 - Bir Zamanlar Çukurova (TV Dizisi)

2020 - Dumlupınar: Vatan Sağolsun (Sinema Filmi)

2019 - Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu (Sinema Filmi)

2017 – İsimsizler (TV Dizisi)

2016 - Seddülbahir 32 Saat (TV Dizisi)

2015 - 2016 - Diriliş: Ertuğrul (TV Dizisi)

2014 - Urfalıyam Ezelden (TV Dizisi)

2014 - Düşler Ve Umutlar (TV Dizisi)

2013 - Tamam Mıyız? (sinema Filmi)

2013 - Şeytan-ı Racim (Sinema Filmi)

2013 - Benim İçin Üzülme (TV Dizisi)

2011 - Yeniden Başla (TV Dizisi)

 • Kanunsuz Topraklar Davut
 • Kanunsuz Topraklar Davut kimdir
 • Kanunsuz Topraklar Davut gerçek ismi
 • Kanunsuz Topraklar uğur güneş
 • uğur güneş kimdir
 • uğur güneş kaç yaşında
 • uğur güneş dizileri
<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Mega lüks yat ''Lady Gulya'' Marmaris'te

Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırıldı! Restorasyon çalışması sırasında şans eseri bulundu