• $9,2659
  • €10,7609
  • 526.176
  • 1409.56
30 Eylül 2021 Perşembe 08:56 | Son Güncelleme:

Kanunsuz Topraklar Behice kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Behice'si Eylül Su Sapan kimdir, kaç yaşında?

Kanunsuz Topraklar Behice kimdir" Kanunsuz Topraklar'ın Behice'si Eylül Su Sapan kimdir, kaç yaşında"

Kanunsuz Topraklar dizisinde Zonguldak'ın önde gelen ailelerinden, maden ve toprak sahibi olan Malik Bey'in kızlarından biri olan Behice karakteri merak konusu oldu. Kalbini Yavuz'a kaptıran Behice karakterini Eylül Su Sapan canlandırıyor. Peki, Kanunsuz Topraklar Behice kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Behice'si Eylül Su Sapan kimdir, kaç yaşında?

Güçlü oyuncu kadrosu, çarpıcı hikayesi ve görkemli prodüksiyonuyla sezona damga vuracak Kanunsuz Topraklar dizisinin karakterleri merak konusu oldu. Başrol karakterlerinden Gülfem'in kardeşi olan Behice ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Kanunsuz Topraklar Behice kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Behice'si Eylül Su Sapan kimdir, kaç yaşında?

KANUNSUZ TOPRAKLAR BEHİCE KİMDİR?

Behice ne Gülfem kadar güzel, ne de onun kadar açık sözlüdür. O yüzden içinde kıyametler kopsa bile kimse fark etmez. Gel gör ki o da bir kadındır ve kalbini Yavuz'a kaptırır. Yavuz'un da ondan hoşlandığını düşündüğü ufak tefek belirtilerle mutlu olur. Ta ki Yavuz'un ablası Gülfem'e olan aşkını fark etmeye başladığı güne dek.

EYLÜL SU KAPAN KİMDİR?

1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Eylül Su Sapan, lise eğitimini tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk üzerine eğitim aldı.

Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra televizyon macerasına 2012 yılında Pis Yedili isimli dizide canlandırdığı Melis karakteri ile başladı. Devamında Beş Kardeş dizisinin kadrosuna Nazlı karakteriyle dahil olan oyuncu bu süreçte Ammar ve Nadide Hayat filmleriyle beyaz perdeye de adım attı. 2015 yılında mini dizi Büyük Sürgün Kafkasya ve hemen ardından FOX'ta yayınlanan İnadına Aşk dizilerinde rol aldı.

Kanunsuz Topraklar Gülfem kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Gülfem'i Esra Bilgiç kimdir, kaç yaşında?

2016 yılında Tatlı İntikam dizisinde Duygu, 2017 yılında Klavye Delikanlıları dizisinde Cansu karakterini canlandıran oyuncu aynı sene içerisinde Damat Takımı sinema filminde de rol aldı. 2019 yılının başında İstanbullu Gelin dizisine Özgür karakteriyle dahil olan oyuncu yine aynı yıl Burak Çevik'in yönettiği yurtiçi ve yurtdışındaki birçok festivalden ödülle dönen Aidiyet isimli sinema filminde başrolde yer aldı.

Bu süreçte birçok ödüllü kısa filmde rol alan oyuncu 2019 yılında Paçayı Kurtarmak isimli 70 dakikalık tek kişilik oyunla ilk kez tiyatro sahnesine de çıktı.

Son olarak FOX'ta yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Alara karakterini canlandıran oyuncu, yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'da Behice karakterini canlandırıyor.

Kanunsuz Topraklar Davut kimdir? Kanunsuz Topraklar'ın Davut'u Uğur Güneş kimdir, kaç yaşında?

  • Kanunsuz Topraklar Behice
  • Kanunsuz Topraklar Behice kim
  • Kanunsuz Topraklar Behice gerçek adı
  • eylül su sapan
  • eylül su sapan kimdir
  • eylül su sapan yaş
  • eylül su sapan dizileri
<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi